koszulki

Więcej o:

koszulki

Wypowiedzi na forum o:

koszulki

 • Licytacja koszulki Rakowa Częstochowa ??

  Zapraszam na Licytację koszulki Rakowa Częstochowa podarowanej dla 2-letniego Fabianka z Rudy Śląskiej. Fabianek walczy o życie ? Proszę o udostępnianie linku? Aby móc licytować koszulkę należy dołączyć na FB do Grupy Fabianka " Licytacje dla Wojownika Fabianka ". Bardzo na Was liczę ??

 • Licytacja koszulki Rakowa Częstochowa ??

  Zapraszam wszystkich do Licytacji koszulki Rakowa Częstochowa podarowanej na Licytację dla 2-letniego Fabianka z Rudy Śląskiej, który walczy o życie. Proszę ?Udostępnijcie link wśród znajomych, przyjaciół. Aby móc licytować koszulkę należy dołączyć do grupy na FB - Licytacje dla Wojownika Fabianka

 • Licytacja koszulki Rakowa Częstochowa ??

  Drodzy Kibice ?? Zapraszam na Licytację koszulki Waszego Rakowa Częstochowa, podarowanej dla 2-letniego Fabianka z Rudy Śląskiej. Wasz Wielki klub przyłączył się do Akcji i razem z nami walczy o Fabianka. Fabianek walczy o życie ? Proszę o udostępnianie linku? Aby móc licytować koszulkę należy

 • Licytacja koszulek Artura Sobiecha

  W związku z prowadzoną zbiórką pieniędzy na pilne operacje, ratujące życie ? 2-letniego Fabianka Pogorzelca z Rudy Śląskiej, zapraszam do Licytacji 2 wyjątkowych, podarowanych od serca, koszulek Artura Sobiecha. Licytacje prowadzone są na FB, w grupie "Licytacje dla Wojownika Fabianka". Proszę ?

 • Licytacja koszulek Artura Sobiecha

  W związku z prowadzoną zbiórką pieniędzy na pilne operacje ratujące życie 2-letniego Fabianka Pogorzelca z Rudy Śląskiej, zapraszam do Licytacji 2 wyjątkowych, przekazanych od serca, koszulek Artura Sobiecha. Licytacje prowadzone są na FB w grupie "Licytacje dla Wojownika Fabianka". Proszę !!!

 • Zagadka czerwonych koszulek

  Ktoś mi może wyjaśnić dlaczego w koszulkach w odcieniach czerwieni pocę się pod pachami pomimo antyperspirantu? W koszulkach w innych kolorach nie ma tego efektu... Może się tak objawiać jakieś uczulenie na barwnik czy co? Trzecia koszulka zaraz do śmieci poleci bo po pół godzinie mam plamy..

 • Europosłanki z różnych krajów w koszulkach Strajku

  Europosłanki z różnych krajów w koszulkach Strajku Kobiet ????????? ;;MNXbqSWuEzY;;;;Niezwykłe wystąpienie. Europosłanki z różnych krajów w koszulkach Strajku Kobiet -- Uwaga szczur!

 • Czysta biel koszulek

  Macie pewny sposób, żeby białe koszulki po wielu praniach były nadal białe? Poza proszkiem. Proszek dosc niszczy materiał, koszulki są sztywne. W płynie do prania jest o wiele lepiej, ale biel już nie jest biała. Nie mogę używać płynów do płukania. Dodanie proszku do pieczenia czy sody słabo działa

 • Plama na nowej koszulce pomocy..

  Kiepska że mnie Pani domu. Mąż kupił koszulkę polo błękitną raz założył, no ładna. I w przypływie szaleństwa wyprałam ją razem z kapelutkiem czarnym córki. Koszulka rzecz jasna nosi teraz ślady owego czarnego kspelutka. Da się uratować koszulkę, doprać?

 • Re: Gdzie kupić koszulki dla wysokiego szczupłego

  Moi szczupli panowie kupują koszulki w normalnym dla siebie rozmiarze, ale slim fit. Tak ma Esprit, tak ma chyba też under armor. Po prostu np L, ale slim fit. Wtedy te koszulki są identyczne jak regular L, ale są węższe w tułowiu. Szkoda, że centra handlowe są zamknięte, TK MAXX jest kopalnia