Madonna będzie trenerem?

Madonna od długiego czasu bardzo dba o swoje ciało. Trenuje nawet kilka godzin dziennie. Wciąż jednak zamierza poszerzać swą działalność w tym temacie.

W początkowych latach swojej kariery Madonna oprócz swojej muzyki - Madonna słynęła przede wszystkim z licznych skandali, które wokół siebie wywoływała: stożkowate staniki, duże dekolty, skromne i podarte stroje, w których tarzała się po ziemi oraz odważne układy choreograficzne.

Dziś jednak już nikt nie mówi o niej w ten sposób. Madonna latami swojej ciężkiej pracy w biznesie muzycznym wybudowała sobie ogromny szacunek. Ale nie tylko to.

Gwiazda bowiem od wielu lat aktywnie ćwiczy i trenuje. Nawet jej były mąż - Guy Ritchie do tej pory mówi o jej niesamowitej sprawności i o tym, że jej ciało jest dosłownie z gumy. To zresztą widać. Dziś Madonna trenuje nawet 4 godziny dziennie , ma również osobistego trenera. Codzienna aktywność i dbanie o swoje ciało tak bardzo ją wciągneło, że postanowiła zarazić tym również innych.

Ma zamiar otworzyć 10 siłowni Hard Candy fitness na całym świecie. Pierwszy z nich zostanie otworzony już w połowie listopada w Meksyku. Następne są planowane w Brazylii, Argentynie, Azji, Rosji i kilku innych krajach Europy.

Gwiazda chce być propagatorem zdrowego i sportowego trybu życia . A dzięki siłowniom, które otwiera - swego rodzaju "trenerem", z którego inni mogą brać przykład.

Znając życie prawdopodobnie obiekty sportowe staną się w swoim czasie sieciową firmą.

Madonna dla Louis Vuitton fot. www.trashbagaesthetics.comMadonna dla Louis Vuitton fot. www.trashbagaesthetics.com Madonna dla Louis Vuitton fot. www.trashbagaesthetics.com

Inicjatywa zdaje się być całkiem sensowna. Co o tym myślicie?

Zobacz też:

Madonna bez retuszu

Co myślicie o tym pomysle?
Więcej o: