Rozciągający trening z Edytą Herbuś

Marki: Reebok oraz Cirque du Soleil stworzyły nowy system ćwiczeń w sferze kobiecego fitnessu. Edyta Herbuś zajęła się częścią praktyczną.

Jukari Fit to Flex - tak nazywa się nowy trening opracowany przez obie marki. Jego zadaniem jest przede wszystkim wzmacnianie mięśni i poprawienie elastyczności swojego ciała.

Reebok oraz Cirque du Soleil współpracowali już razem wcześniej. Opracowali trening Jukari Fit to Fly. Ponieważ odniósł on duży sukces postanowili po raz kolejny połączyć swoje siły.

Nowy trening jest bardzo dynamiczny i efektywny, wykorzystuje muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzonych ze znaną grupą kanadyjskich cyrkowców Cirque du Soleil.

Najważniejszym elementem treningu jest elastyczna taśma zwana Jukari Band. W Polsce jako pierwsza wypróbowywała ją Edyta Herbuś, która wzięła udział jako gość specjalny w specjalnym pokazie zorganizowanym przez Reebok w klubie Pure Heath & Fitness w Warszawie.

Edycie ćwiczenia bardzo się podobały:

Te ćwiczenia idealnie rozciągają ciało! Sprawiają, że chce się być tak elastycznym, jak ta taśma! Nie potrzebuję rozbudowanej atletycznej budowy, tylko sprężystego, giętkiego ciała.

Nowy trening jest efektem globalnej współpracy czołowej marki w dziedzinie fitnessu dla kobiet - Reebok oraz Cirque du Soleil, czyli znanej na świecie grupy akrobatycznej z Kanady. Obie firmy rozpoczęły działania w 2008 roku, mając jeden cel - sprawić, by fitness znów sprawiał kobietom radość. Wspólnie szukały ścieżki prowadzącej do stworzenia pełnych inspiracji elementów treningowych, które odnowiłyby i ożywiły fitnessową rutynę kobiet.

Sara Haley , Globalna Specjalistka Fitnessu Reebok mówi:

Podczas gdy wiele kobiet lubi jogę, znaczna ilość kobiet zwierzyła się nam, że szukają czegoś innego. JUKARI Fit To Flex to całkowicie nowe podejście do elastyczności - trening, który jest dynamiczny, radosny i oparty na zabawie, zainspirowany niesamowitym duchem, artyzmem i elastycznością wykonawców Cirque du Soleil.

Prezentacja treningu JUKARI Fit to Flex oraz pokaz Edyty Herbuś odbył się w klubie Pure Health & Fitness Platinum w Złotych Tarasach w Warszawie. Dodatkowo zgromadzeni goście mogli obejrzeć pokaz najnowszej kolekcji Reebok na jesień/zima 2010. Na wybiegu zaprezentowano kolekcje fitnessowe Cirque Du Soleil i On The Move uzupełnione produktami z linii lifestylowej Reebok Classics.

Dodatkowo odbył się pokaz ekskluzywnej kolekcji stanowiącej przykład połączenia sportu z modą - Emporio Armani/ EA7/Reebok , która powstała w wyniku współpracy Giorgio Armaniego z marką Reebok. To, co wyróżnia tą kolekcję to bogactwo kolorów, odwaga wzornictwa oraz różnorodność styli.

W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit to Flex będzie można trenować od 1 listopada w sieci Pure Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie, Wrocławiu i Łodzi.

Zobacz też:

Laila Ali promuje własną markę kosmetyczną

Jak często ćwiczysz?
Więcej o: