Prezenty na Walentynki 2017. Zobacz pomysły na upominki dla faceta

Prezenty na Walentynki bywają naprawdę kłopotliwe. Jeśli ciągle nie wiesz co kupić swojej drugiej połówce, zobacz nasze propozycje.

Prezenty na Walentynki to temat rzeka. Jedni uważają, że absolutnie nie powinno się ich dawać, inni nie wyobrażają sobie bez nich święta zakochanych. Jeśli ciągle nie wiesz jaki prezent na Walentynki sprawić swojemu mężczyźnie, przygotowałyśmy krótki zbiór stylowych propozycji, które mogą cię zainspirować.

Walentynkowe prezenty zwykle nie są bardzo drogie czy wystawne. Często kupujemy drobiazgi, jak na przykład kubek czy śmieszne skarpetki. Dobrym pomysłem na prezent na Walentynki zawsze jest portfel, etui na wizytówki lub sprzęt elektroniczny czy inne akcesoria, jak na przykład pasek. Nieco większym prezentem walentynkowym w tej samej kategorii będzie plecak-worek albo na przykład prosta torba do pracy, w której zmieści się laptop i inne najbardziej potrzebne drobiazgi.

Prezentem na Walentynki może być także oryginalna koszula czy bluzka z nadrukiem. Coraz więcej mężczyzn na brody i częściej dbają o ich wygląd a także o skórę twarzy. Dobrym prezentem będzie więc także kosmetyk do pielęgnacji cery czy stylizacji zarostu. Może to być na przykład specjalny balsam, który odżywi i ułoży brodę lub olejek, który nawilży skórę i poprawi kondycję włosów.

Jeżeli twój budżet na prezent na Walentynki jest większy i możesz wydać trochę więcej na zaskoczenie i sprawienie przyjemności swojemu partnerowi, możesz sprawić mu perfumy, na które nigdy się nie zdecydował lub nową golarkę. Trochę bardziej nietypowa propozycja dla facetów lubiących gadżety i interesujących się swoim wyglądem, może być silikonowe urządzenie do mycia i masowania twarzy w jednym.

Dobrym prezentem na Walentynki może być czas spędzony wspólnie podczas wypadu za miasto albo do innego kraju. Mimo że święto zakochanych nie wypada w tym roku w weekend, zawsze możecie nieco je przesunąć i zorganizować krótką wycieczkę. Coraz łatwiej znaleźć bardzo tanie bilety lotnicze, dzięki czemu zorganizowanie takiego wypadu jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

A ty? Co kupujesz swojemu mężczyźnie z okazji Walentynek? Może w ogóle nie obchodzicie tego święta?

 

Więcej o: