W walce z cellulitem bandaże Arosha

Szukasz nowych rozwiązań do walki z uporczywym cellulitem? Teraz możliwości jest coraz więcej. Nowością są bandaże nasączone aktywnymi substancjami wnikającymi w głąb skóry.

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki wprowadziło do swojej oferty nowość, bandaże firmy AROSHA.

Bandaże poleca się nie tylko do zwalczania cellulity, ale również utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, czy po prostu wtedy, gdy zależy nam na poprawie jakości naszej skóry.

Wykonane są one z delikatnej bawełny, która nasączona jest aktywnymi składnikami. Każda porcja bandażu przeznaczona na zabieg jest zapakowana oddzielnie. Składniki uwalniają się w kontakcie ze skórą i stopniowo wnikają w głąb skóry. Bandaże nie uciskają, więc mogą je stosować również osoby z problemami naczyniowymi na nogach. Dla tych pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności.

Po delikatnym peelingu ciała wybranej powierzchni zabiegowej, należy nałożyć bandaż tak by nie krępował i nie uciskał za bardzo ciała. Następnie należy pozostawić bandaż w pełnym kontakcie na 30 minut, owijając wybraną partię ciała folią zabiegową lub wykorzystując inne urządzenia wspomagające efekty zabiegu.

Bandaże AROSHA mogą być również stosowane przy zabiegach, wówczas ich działanie jest skuteczniejsze.

Rodzaje bandaży:

1) AQUA-DRAIN - to naturalny produkt oczyszczający i drenujący ciało, o właściwościach wyszczuplających i rewitalizujących. Ma wspomagać naturalny drenaż, usprawniając wymianę międzykomórkową i pozostawiając uczucie lekkości. Sól z Morza Martwego, która jest bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom ma za zadanie remineralizować i dotleniać.

2) SLIM-CELL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. W bandażachzawarta jest kofeina , która wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana ma z kolei usprawniać proces lipolizy trójglicerydów. B rązowa alga ma za zadanie detoksykować, usuwając metabolity oraz przyspieszać metabolizm tłuszczów.

3) CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który ma stymulować metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo ma wspomagać przenikanie związków aktywnych. Tu również znajdują się: kofeina oraz brązowa alga , a Wąkrotka azjatycka wpływać ma korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu.

4) RED CIOK to oparty na czekoladzie i chilli zabieg modelujący. Ziarna kakao zawierają takie związki mineralne jak: żelazo, magnez, fosfor, potas, wapń i jod. Teobromina i kofeina zapobiegać mają odkładaniu się kwasów tłuszczowych. Aktywne składniki zawarte w chili, mają z kolei poprawiać cyrkulacje krwi i działać pobudzająco, stymulując mikrokrążenie.

5) COFFEE CEL może być wykorzystywany jako zabieg antycellulitowy, który usprawnia proces lipolizy, a także hamuje procesy tworzenia się skórki pomarańczowej. Tu również znaleźć można kofeinę oraz Wąkrotkę azjatycką .

Cena jednego zabiegu w gabinecie to ok. 250zł. Przy zakupie większej ilości zabiegów jest taniej. Dodatkowo można to połączyć

Bandaże antycellulitowe AroshaBandaże antycellulitowe Arosha Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie też:

Koralowe odcienie na powiekach. Pokaz Dereka Lam

Więcej o: