Kate Moss wydała 1 mln dolarów na domową siłownię!

Kate Moss postanowiła w tym roku za namową przyjaciółki zmienić swój styl życia. W związku z czym zainwestowała w domową siłownię... 1 mln dolarów!

Przyjaciółka Kate Moss - Sadie Frost przekonała modelkę, że powinna bardziej o siebie zadbać i zmienić swój tryb życia na zdrowszy.

Na dobry początek Kate postanowiła zafundować sobie domową siłownię. Wydała na nią 1 mln dolarów! Być może modelka oczekuje zwrotu włożonych kosztów w uzyskanych w przyszłości efektach.

Jej przyjaciółka zdradza:

Kate odbyła już szczegółową rozmowę z architektem i projektantem tej siłowni. Rozmawiali też o tym w jaki sposób będzie mogła z niej korzystać. Jest bardzo podekscytowana, bo desperacko pragnie zmienić swoje życie i odnaleźć utraconą równowagę. Jest w stu procentach gotowa na nowy początek".

Niezdrowy tryb życia zdecydowanie odbijał się na wyglądzie i cerze Kate ! Jej skóra była w bardzo złej kondycji. Od jakiegoś czasu modelka wygląda dużo lepiej.

Nigdy nie jest za późno na zmiany w życiu , więc decyzja Kate może tylko cieszyć. Nie będziemy komentować, tego ile w związku z nią wydała. Ważne, by wytrwała w postanowieniu i by zmiany na lepsze na dobre zagościły w jej życiu.

Kate Moss fot. Gotcha Images/East NewsKate Moss fot. Gotcha Images/East News Kate Moss fot. Gotcha Images/East News

Zobacz też:

Najbrzydsza fryzura świata według Jennifer Aniston

Jakie jest twoje zdanie na temat sumy którą Kate Moss Wydała na siłownię?
Więcej o: