Ewa Kasprzyk zachwyca swoim stylem. "Osobiście uważam, że moda nie ma wieku i to jest w niej cudowne"

Jedna z najwspanialszych polskich aktorek do mody ma spory dystans, ale jej stylizacje niejednokrotnie już zachwycały. Bliski jest jej jeden szczególny styl, który może być inspiracją dla wielu kobiet.

Trendami i wiekiem zupełnie się nie przejmuje, a publiczność kocha ją za talent i temperament. Mówi, że nie ma czasu na zabawę modą, jednak gdy już wybiera się na specjalne okazje, to zawsze wygląda zjawiskowo. Jaki styl na co dzień preferuje Ewa Kasprzyk?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Kasprzyk modę traktuje na luzie. Najważniejszy jest komfort

Aktorka z radością przywitała modową swobodę i luźne podejście do stylu. Na co dzień preferuje luz i komfort noszenia, dlatego często stawia po prostu na styl sportowy. O swoich upodobaniach opowiedziała w wywiadzie dla portalu Newseria. 

Kocham styl sportowy i właściwie mogę powiedzieć, że urodziłam się do tego stylu, bo jest praktyczny, wygodny, modny i szybki w wyborze. I chyba do mnie pasuje, ponieważ wydaje mi się, że sama w sobie jestem już na tyle bogata, że jakbym jeszcze wystroiła się w falbanki, tobym wyglądała jak wisienka na torcie.
 

OFERTY AVANTI24.PL: Te torebki są idealne do pracy

Od czasu do czasu stawia na ekstrawagancję. Efekt zawsze boski

W aktualnej modzie bardzo podoba jej się dowolne mieszanie różnych części garderoby, dzięki którym można wyrazić swoją osobowość. Szczególnie podziwia zestawianie elementów sportowych z casualowymi.

Zobacz wideo "Power Couple". Ewa Kasprzyk wystraszyła Janusza Chabiora

"Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Choć przeważnie stawia na luźne stylizacje, to nie lubi też czasem poeksperymentować. Podkreśla też, że najważniejsze są nie trendy, a to czy w danej stylizacji czujemy się po prostu dobrze. W tym samym wywiadzie powiedziała:

Generalnie nie mam czasu na bawienie się modą, ale czasami sama siebie chcę zaskoczyć i założyć coś, co wykracza poza schematy, które są zarezerwowane dla pewnego wieku i dla pewnych kobiet. Chociaż osobiście uważam, że moda nie ma wieku i to jest w niej cudowne.
 
Więcej o: