Przepiękna córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa bryluje w Cannes. Zrobi karierę w show-biznesie?

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas to jedna z najbardziej zgranych par Hollywood. Ich 20-letnia już córka Carys, zachwyciła urodą podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Pójdzie w ślady rodziców?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są jedną z najbardziej zgranych par Hollywood. Ich drogi przypadkowo skrzyżowały się ponad 26 lat temu. Para doczekała się dwójki dzieci- syna i córki.

Zobacz wideo Zaszła w ciążę z samochodem. To fabuła filmu ze Złotą Palmą w Cannes "Titane" [ZWIASTUN]

Dzieli ich 25 lat, ale różnica wieku nie stała na przeszkodzie ich wielkiej miłości

Catherine i Michael poznali się dzięki Antonio Banderasowi i Melanie Griffith, którzy zaprosili ich na prywatną kolację podczas Festiwalu Filmowego w Deauville w 1996 roku. Podczas kolacji Douglas w mało subtelny sposób próbował zdobyć względy Catherine, mówiąc: będę ojcem twoich dzieci. Za dość niedelikatne zaloty przepraszał później kwiatami. Dopiero po kilku długich rozmowach Zeta-Jones zgodziła się na ponowne spotkanie z aktorem.  Aktor oświadczył się miesiąc po tym jak potwierdził plotki, że Catherine jest w ciąży.

Mieliśmy nadzieję, że uda nam się utrzymać tę informację w tajemnicy trochę dłużej, ale tak, Catherine jest w ciąży i oboje nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi.

Najpierw urodził się syn Dylan, trzy lata później córka Carys.

 

Para przetrwała wspólnie dużo wzlotów i upadków. Ich związek został wystawiony na próbę najpierw przez chorobę nowotworową Douglasa, a następnie przez chorobę dwubiegunową Zeta-Jones.

Szaleję za nią... Myślę, że każda para ma swoje trudne chwile. [...] Ale to już za nami - wracamy, silniejsi niż kiedykolwiek.

- mówił aktor w rozmowie z Ellen DeGeneres.

 

Ostatnio córka pary, Carys, świętowała swoje 20 urodziny

 

Z okazji urodzin córki, na profilach dumnych rodziców ukazały się urodzinowe posty:

20 lat temu moja córka Carys znalazła się w moich ramionach i od tamtej pory nie ma dnia, którego bym nie doceniała. Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej pani -

- napisała 53-latka i wyjaśniła, że imię jej córki pochodzi od walijskiego słowa "caru", czyli "kochać".

Na urodzinowy post w komentarzu odpowiedziała sama Carys:

Dziękuje Ci, mamo! Bardzo Cię kocham. Dziękuję za cudowną mamę, którą byłaś przez te 20 lat.

- odpisała.

Carys Douglas bryluje z rodzicami na czerwonym dywanie na Festiwalu w Cannes

 

Carys dorastała na planach filmowych, od dziecka wraz z rodzicami pojawiała się na publicznych evenatch. Świat show-biznesu nie jest jej obcy. Carys miała okazję wraz z mamą wspólnie pracować na planie między innymi reklamy marki Fendi. Teraz Carys coraz częściej pojawia się wraz z rodzicami na największych branżowych eventach. Ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie z rodzicami, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes gdzie laureatem był jej tata, Michael Douglas. Carys zachwyciła urodą.

 Źródła: plejada.pl

Więcej o: