Ta shopperka z wyprzedaży Monnari to strzał w 10! Będzie modna też jesienią 2023. Podobne w H&M i Sinsay

Jeśli jeszcze nie posiadasz w swojej szafie stylowej torby typu shopper to czas szybko się w nią zaopatrzeć! Ten rodzaj torebek może wyglądać bardzo modnie, a do tego posiada wiele zastosowań. Model z Monnari sprawdzi się na każdą porę roku

Shopper bag to rodzaj sporej wielkości, najczęściej lekkich torebek, które są w stanie pomieścić naprawdę wiele rzeczy. Zdecydowana większość z nich nie posiada w środku żadnych przegródek ani kieszeni, przez co możemy włożyć do środka nawet sporej wielkości przedmioty. Shopperki to torebki, które można wykorzystać na wiele sposobów!

Shopper to torebka o wielu zastosowaniach! Model z Monnari sprawdzi się o każdej porze roku

Torebki typu shopper swoją nazwę zawdzięczają temu, że posiadają one wielkość, mogącą spokojnie pomieścić nawet większe zakupy. Noszenie stylowej torby wielorazowego użytku zamiast plastikowych czy papierowych jednorazowych toreb to bardzo ekologiczne zastosowanie shopperek. Tego typu torby mają jednak znacznie więcej zalet.

 

Shopperki świetnie sprawdzają się bowiem także w sytuacjach, w których wychodząc z domu musimy zabrać ze sobą wiele potrzebnych rzeczy. Stanowią one doskonałą opcję torebki do pracy, na plażę, basen czy chociażby na spacer z małym dzieckiem. Oczywiście we wszystkich tych sytuacjach równie dobrze mógłby sprawdzić się plecak czy zwykły worek. Shopperki jednak także po prostu bardzo dobrze wyglądają! 

Torebka shopperTorebka shopper Fot. Monnari

Na rynku pojawia się coraz więcej stylowych torebek typu shopper, które doskonale komponują się z wieloma stylizacjami. Na wyprzedaży w Monnari, dostępny jest model torebki, który nie tylko pomieści wiele potrzebnych rzeczy ale także wygląda bardzo stylowo i sprawdzi się podczas każdej pory roku.

Jak nosić popularne shopperki latem? W tych połączeniach będzie prezentować się bosko!

W sklepach, dostępnych jest wiele różnych wersji popularnych shopper bagów. Można więc dostosować je do stylizacji, noszonych podczas różnych pór roku. Latem najchętniej noszonym rodzajem torebek są te w jasnych kolorach, wykonane z naturalnych materiałów o widocznej strukturze. Popularne są także torebki plecione oraz koszykowe. Nie inaczej ma miejsce w przypadku letnich shopperek.

Torebki shopperTorebki shopper Fot. Sinsay, H&M

Czarna shopperka wykonana bawełnianego płótna dostępna jest w H&M. Model ten jest niezwykle uniwersalny i z pewnością świetnie pasował będzie do każdej luźniejszej letniej stylizacji. W asortymencie H&M pojawiła się natomiast efektowna shoperka w czarno-białe paski, która doda charakteru wszelkim stonowanym outfitom.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: