"Z moją twarzą nie chcą mnie przyjąć do sprzątania toalet". Jej celem jest wpis do księgi rekordów Guinnessa

"Prawdopodobnie mam najwięcej tatuaży na świecie, a jeśli nie, to w tempie, w jakim się rozwijam, prawdopodobnie w końcu będę je mieć - ciągle je przeglądam". Na zmianę decyzji nie wpłynął zakaz wchodzenia do pubów ani do szkoły jej dzieci. Mówi jasno - chce zostać rekordzistką.
Zobacz wideo Czy nauczyciel może mieć tatuaże? "Moi uczniowie zareagowali dobrze"

Żyjemy w czasach, w których posiadanie tatuażu już coraz mniej dziwi ludzi. Tatuaże, już w starożytności były ważnym elementem różnych kultur. Choć nadal u niektórych budzą grozę, lęk i mieszane uczucia, prawda jest taka, że stają się już powszechnie akceptowalną formą ozdabiania ciała przez społeczeństwo. Z badań Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzonych w 2017 roku wynika, że tatuaż w Polsce ma co dziesiąta osoba.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jej pasja sprawia, że społeczeństwo eliminuje ją z wielu miejsc publicznych

Melissa Sloan to 46-letnia mama dwójki dzieci mieszkająca w Walii. Ma specyficzne hobby, które jest głównym powodem jej problemów ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy. Twierdzi, że w swoim życiu jeden raz miała pracę i było to sprzątanie toalet. Teraz ze względu na jej wygląd, żaden pracodawca nie chce zaproponować jej nawet tego, nie mówiąc o jakimś innym stanowisku. Kolorowe grafiki na jej ciele i twarzy sprawiają, że ludzie się jej boją, unikają i nie chcą utrzymywać z nią kontaktu. Kobieta twierdzi, że gdyby dostała jakąkolwiek propozycje pracy, przyjęłaby ją z radością, i stawiłaby się gotowa choćby następnego dnia. 

Kobieta ma cel, przed którym nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Nawet zakaz wchodzenia do szkoły swoich dzieci

Pierwszy tatuaż zrobiła sobie jako 20-latka. Później szybko dochodziły kolejne. Teraz ma ich ponad 800 i co tydzień stara się znaleźć jakieś miejsce, by dorobić nowy, czasem nawet niejeden. Jej cała twarz wygląda jak sina. Nie ma na niej prawie ani kawałka czystej skóry. Jej plan jest prosty:

Każdy kawałek skóry będzie pokryty, nawet jeśli będę sinieć, moja twarz już robi się niebieska – wyglądam jak Smerf.

Z powodu swojego wyglądu spotyka ją mnóstwo przykrych sytuacji. Do tej pory dostała już zakaz wstępu do miejscowych pubów oraz do szkoły swoich dzieci. Jednak nie przejmuje się tym zbytnio. Ma jeden życiowy cel, do którego dąży - znaleźć się w księdze Rekordów Guinnessa. Teraz ma ponad 800 tatuaży i nawet jeśli będzie miała 70 lat, nie widzi powodu, by przestać robić kolejne. Jest uzależniona od tatuaży i podejrzewa, że niewiele dzieli ją od tego, by została kobietą z największą liczbą tatuaży na całym świecie. Uważa, że bycie rekordzistką to coś wyjątkowego i będzie do tego dążyć za wszelką cenę, nawet jeśli będzie się to wiązało z kolejnymi ograniczeniami.

Więcej o: