Co ja paczę? Przegląd przedziwnych owoców twórczości internautów [Część druga]

Źle starzejące się gwiazdy, ludzie przebrani za pizzę i zaklinacz piesków - oto, co w tym tygodniu przyniósł mi internet (choć niekoniecznie chciałam)...

Nie wiem jak wy, drodzy czytelnicy, ale ja mam słabość do oglądania złych zdjęć gwiazd. W końcu, zawsze to budujące - zobaczyć, że te wszystkie sesje w kolorowych magazynach to pic na wodę. Ale to nie było budujące:

Axl Rose nadgryziony zębem czasu (www.funlyest.com)Axl Rose nadgryziony zębem czasu (www.funlyest.com) Axl Rose nadgryziony zębem czasu (www.funlyest.com) Axl Rose nadgryziony zębem czasu (www.funlyest.com)

Galeria zdjęć " jak oni się zestarzeli ". Trochę ku przestrodze dla marzących o operacjach plastycznych...

Z gatunku "co, ale po co, ale dlaczego?!" została mi podesłana strona zbierająca dziwne zdjęcia z tzw. stocków , czyli banków zdjęć.

Smacznego! (http://awkwardstockphotos.com/)Smacznego! (http://awkwardstockphotos.com/) Smacznego! (http://awkwardstockphotos.com/) Smacznego! (http://awkwardstockphotos.com/)

Nie wiem, kto i do czego chciałby użyć takich fotek. I chyba nie chcę wiedzieć. Tak samo, jak nie rozumiem, czemu ktoś się przebiera za pizzę. Co więcej - wygląda na to, że sporo ludzi to robi .

Smacznego! (http://awkwardstockphotos.com/)

Jak wiadomo, internet to dużo bzdur, kotków i piesków... polecam zatem evergreen: Keyboard Cat! Kot "grający" na organkach ma ponad 32 miliony odsłon. Normalnie jak jakiś Justin Bieber.

 

Oczywiście, niezmiennie, doskonałych filmików dostarcza Japonia... Wiecie, te różnice kulturowe...

 

I - na koniec - przeuroczy pan usypiający kołysanką szczeniaczki. Dziękuję, dobranoc.

 
Więcej o: