Nowy wspaniały świat

Refleksja Czytelnika o naszym życiu tu i teraz. Jeśli ktoś się nie zgadza, może wydrukować i postąpić zgodnie z instrukcją z ostatniego akapitu. A co.

Coraz mniej z nami bohaterów. Szczególnie w dzisiejszym świecie, odchodzimy od pomagania innym. Interesuje nas tylko własne ''ja''. Na pomocy nie wychodzimy dobrze, pomoc jest teraz aktem samozagłady. Lepiej przejmować się sobą.

Bycie lepszym, bogatszym pozwala nam patrzeć na ludzi z góry, a ludzie to lubią.

W przeciwieństwie do innych, pomagam ale nie zawsze. Coraz mniej chcę pomagać, jeśli chodzi o rzeczy zawodowe. Jeśli wiem, że pomoc sprawi, że ktoś będzie lepszy ode mnie - to na pewno mu nie pomogę. Bycie lepszym, bogatszym pozwala nam patrzeć na ludzi z góry, a ludzie to lubią.

Bogaci objeżdżają ze swoich bogatych matowych czarnych BMW ludzi biegających po ulicach. Biedni objeżdżąją bogatych w matowych czarnych BMW. Tak było, tak będzie i tak zostanie. Ludzie gadają, że nie lubią hierachii. Jakby nie lubili - to co drugi biedny człowiek stawałby się bogatym. Co drugie biedne dziecko siedziałoby w książkach, ucząc się i marząc o pięknych długonogich kobietach lub umięśnionych mężczyznach, którzy nie będą ich kochać, ale będą piękni dla ich pieniędzy.

Jeśli jesteście dorosłymi i tak nie robicie, to wstydźcie się!

Przemiany są możliwe bo wszystko jest możliwe, tylko ludzie są niemożliwi. Zatracają się w sobie i swoich tragediach, a im dalej w przyszłość tym głupsze dzieci się robi i tym głupsze społeczeństwo się tworzy.

Absurd - dzieci lat 16-17 całe życie na stronach społecznościowych, fejsbukach i instagramach. To drugie to taki fejs dla analfabetów (jakby starsi nie wiedzieli, o co ''kaman''). Wychodzicie na imprezie, nie wysyłacie snapów, nie ''jebie*cie'' selfie - jesteście żałośni.

Już nawet dorośli tak robią, więc jeśli jesteście dorosłymi i tak nie robicie, to wstydźcie się! Twój chłopak/mąż czy dziewczyna/żona polubiła zdjęcie kogoś obcego na Fb - polecam natychmiast skasować związek i pozostawać w ''to skomplikowane''.

Siedź w domu, ale wcześniej kup sobie kroksy.

W ogóle to najlepiej zostać cały czas przy tym ''to skomplikowane'', gdyż ciągle w życiu coś stać się może, więc po co potem zawracać sobie głowę niepotrzebnymi dramami, ludzie. Nie masz najek, niu balansów - po co wychodzić z domu.

Siedź w domu, ale wcześniej kup sobie kroksy. Polecam wydrukować wszystkie głupie rzeczy jakie się czyta w internecie i powkładać je w te śmieszne dziury - zbliża się zima. Nie głupiejcie!

Ciepełko ode mnie.

Flash

Więcej o: