szczęście

 • Jak czuć się bogatym - nawet bez pieniędzy

  Jak czuć się bogatym - nawet bez pieniędzy

  Niełatwo czuć się bogatym w świecie pełnym pokus i najświeższych trendów. Łatwo za to dać się przekonać, że nie mamy dość. I my jesteśmy nie dość - zasobni, ładni, przedsiębiorczy. Oto sposób na to, jak czuć się bogatym mimo wszystko. Tylko jeden, ale za to wyjątkowo skuteczny.

  Marta Bogacka
 • Medytacja to najlepsza dyscyplina dla leniwych. Każdy może ją uprawiać

  Medytacja to najlepsza dyscyplina dla leniwych. Każdy może ją uprawiać

  Medytacja nie jest tylko dla wtajemniczonych. Nie potrzebujesz do niej rytualnej szatki, zapachu kadzideł ani nawet wiary. Nauka już wie, że medytacja po prostu działa. Więc spróbuj - bez uprzedzeń. To dyscyplina dobra dla leniwych. Zapewnia porcję endorfin bez kiwnięcia palcem.

  Marta Bogacka
 • 10 rzeczy, na które nie warto tracić czasu i energii. Nigdy!

  10 rzeczy, na które nie warto tracić czasu i energii. Nigdy!

  Nie mam czasu - zdaje się być jedną z najczęściej powtarzanych fraz. A przecież można inaczej. Spróbuj wyobrazić sobie, że przestajesz tracić energię na czynności, które wykonujesz tylko dlatego, że czujesz się winna, zobowiązana lub zmuszona. Zyskasz i czas, i energię.

  Anna Konieczyńska
 • Chcesz być szczęśliwa? To bądź! Nie ma w życiu nic prostszego... po spełnieniu kilku warunków
 • Po czym poznasz człowieka szczęśliwego?

  Po czym poznasz człowieka szczęśliwego?

  Któż z nas nie chciałby być szczęśliwy? Nawet jeśli nie do końca wie, co to szczęście znaczy? Ja też nie wiem, ale obserwuję ludzi szczęśliwych i staram się ich naśladować. A nuż mi też się poszczęści?

  Anka Rączkowska
 • Konkurs 'Czego pragną kobiety?': wolności wyboru, akceptacji i... seksu od progu
 • Jak uwierzyłam w prawdy Paulo Coelho (i wam też to polecam)

  Jak uwierzyłam w prawdy Paulo Coelho (i wam też to polecam)

  "Będzie dobrze", "Myśl pozytywnie, a wszystko się ułoży", "Uśmiechaj się do świata, a on odwzajemni ci się uśmiechem". Aha. Kiedy wszystko się sypie, takie rady mogą co najwyżej wkurzyć cię jeszcze bardziej. Ale co, jeśli one... działają?

  Gosia Tchorzewska
 • 8 rzeczy, z których warto zrezygnować, aby poczuć się szczęśliwym
 • Macanki-cacanki, a kobiecie radość!

  Macanki-cacanki, a kobiecie radość!

  Pamiętacie czasy, kiedy jeszcze było się czystą i niewinną, ale już hormony buzowały? I żeby mieć ciastko i zjeść (no, ugryźć) ciastko człowiek oddawał się macankom? Czy wciąż to robicie? I dlaczego tak rzadko?

  Linda Lovelace
 • Uśmiechnij się! Dziś Światowy Dzień Pozytywnego Myślenia
Więcej o:

szczęście

 • Recepta na szczęście

  Ten hiszpański popularyzator nauki, autor książki "The Happiness Trip" (Droga do szczęścia) zebrał najnowsze wyniki badań dotyczących tego zagadnienia i doszedł do wniosku, że uczucie, jakie budzi np. wygrana w lotto czy awans w pracy, nie ma ze szczęściem nic wspólnego. Jest też ulotne: trwa

 • Szczęście: w czym tkwi jego tajemnica?

  Tajemnica szczęścia: na czym polega? Tajemnica szczęścia tkwi w naszym nastawieniu. Choć nie na wszystko w życiu mamy wpływ, warto pracować nad swoją postawą życiową, by być szczęśliwym. Nie należy dążyć do szczęścia za wszelką cenę, bo osiągniemy skutek odwrotny do pożądanego. Warto wypracować

 • Bransoletka na szczęście

  Good Charma Follow Your Heart bracelet to trzy bransoletki. Każda wykonana jest ze srebra i różowych kryształków. Wszystkie są bardzo dziewczęce i wyjątkowe ! Różnią się przyczepionymi ozdobami. Każda ma inne: grawerowane serduszka, malutkie podkówki, kwiatki i śliczne, miniaturowe rękawice

 • "Barwy szczęścia". Odcinki online. Będzie nowy romans?

  "Barw szczęścia".do obsady dołączy pełna energii i uśmiechu Elżbieta Romanowska! A Borys (Jakub Wieczorek) nawiąże kontakt z dziewczyną, która przed laty skradła mu serce ? Aldoną. Czy u jej boku odnajdzie szczęście?

 • Co to jest hygge? Odkrywamy duński klucz do szczęście

  przy świecach". Dzięki hygge możemy być szczęśliwi - przekonują Duńczycy, jeden z najszczęśliwszych narodów świata. Inne narody już zaczęły zgłębiać czym ono tak naprawdę jest, są nawet warsztaty hygge i kursy akademickie na jego temat. Tajemnice hygge w swojej najnowszej książce "Hygge. klucz do szczęścia

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1658

  ramach terapii zaczyna pisać ?Pamiętnik wyrodnej matki?. Tymczasem Hubert spotyka się z Ulą i proponuje, że zostanie producentem jej pierwszej płyty. Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.

 • Drzewko szczęścia - pielęgnacja i warunki uprawy. Skąd pochodzi nazwa?

  Drzewko szczęścia. Skąd się wzięło w naszych domach? Grubosz jajowaty, czyli popularne drzewko szczęścia, to roślina gruboszowata, która pochodzi z Afryki Południowej. W naturze osiąga wymiary nawet 4 m wysokości, ale próżno oczekiwać tak dużych roślin w hodowli domowej. W tej drzewka szczęścia

 • "Barwy Szczęścia" odcinek 2393. - co dziś się wydarzy?

  W środę widzowie serialu " Barwy Szczęścia" poznają dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. W 2393. odcinku trudne chwile czekają Michalinę (Anna Pentz), która podczas obiadu z Markiem i Iwoną dostanie ataku. Dziewczynę obezwładni silny ból głowy, a w konsekwencji zostanie zabrana do szpitala

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1660

  , którą opiekują się jego dziadkowie ? dziewczynka jest stanowczo za mocno umalowana jak na swój wiek. Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.