Marta Nowak

Dziennikarka Gazeta.pl, felietonistka Wysokich Obcasów, podcasterka (Czułe Punkty, wcześniej Powiedz, siostro). Od 2018 do 2022 redaktorka ASZdziennika. Urodzona w Gdyni, mieszka w Warszawie i Poznaniu. Na Instagramie: @marta__no i @czulepunkty.

Dziennikarka Gazeta.pl, felietonistka Wysokich Obcasów, podcasterka (?Czułe Punkty?, wcześniej Powiedz, siostro). Od 2018 do 2022 redaktorka ASZdziennika. Urodzona w Gdyni, mieszka w Warszawie i Poznaniu, do rodziców jeździ na Kaszuby. Na Instagramie: @Marta Nowak i @czulepunkty.

Marta Nowak
 • 'To, czego będziecie się uczyć, jest nieuchwytne'. Przeszłam kurs jasnowidzenia Krzysztofa Jackowskiego
 • Dzień Kobiet 2023: jedziemy z tym bingo. 'Wnosicie w nasz świat harmonię', 'życzymy pięknego uśmiechu'

  Dzień Kobiet 2023: jedziemy z tym bingo. "Wnosicie w nasz świat harmonię", "życzymy pięknego uśmiechu"

  8 marca 2022 Marek Kuchciński pisał, że kobiety są jak Bayraktar: subtelne, a jednak chronią z wielką mocą. Parę lat temu Eryk Mistewicz z okazji Dnia Kobiet kłaniał się "zdroworozsądkowym sojuszniczkom mądrych mężczyzn". W 2023 r. okolicznościowe atrakcje zapewnili nam m.in. przedsiębiorca Rafał Brzoska, minister Henryk Adamczyk, a także liczni strażacy - pisze Marta Nowak z Gazeta.pl.

 • Beata Pawlikowska poleca: rozpuszczanie cierpienia i telefon do Boga. Bo przecież nie leki na depresję
 • I ty możesz zostać WWO. Testu na wysoką wrażliwość trudno nie zdać

  I ty możesz zostać WWO. Testu na wysoką wrażliwość trudno nie zdać

  Termin "wysoka wrażliwość" robi ostatnio w Polsce furorę. Coraz więcej ludzi samookreśla się jako osoby wysoko wrażliwe (WWO), pojawiają się kolejne poradniki o dzieciach WWO, rodzicach WWO czy WWO w pracy. Wszystko opiera się na koncepcji amerykańskiej psycholożki Elaine Aron i jej kanonicznym teście "Czy jesteś wysoko wrażliwy". Problem tkwi w jednym: pytania testowe brzmią tak, że trudno nie uznać się za WWO.

 • Jak rozkochać w sobie mężczyznę? Przeszłam kurs coacha podrywu i teraz już wiem

  Jak rozkochać w sobie mężczyznę? Przeszłam kurs coacha podrywu i teraz już wiem

  "Gdzie się podziali fajni faceci?", "Co ten koleś do mnie czuje?" "Jezu, co robię nie tak?". Oto pytania, które w cichości ducha mogła zadawać sobie niejedna kobieta pragnąca stałego związku. No to uwaga, dziewczyny: przeszłam kurs "Jak zdobyć, rozkochać i utrzymać faceta" coacha podrywu Marcina Szabelskiego i zaraz wam powiem, co musimy robić.