9 rzeczy, przez które ludzie cię nie lubią

Ludzie są straszni i mogą kogoś znielubić z byle powodu. Dowiedz się, co sprawia, że nie lubią akurat ciebie.
fot. MICHEL_FERTIG Pexels.com fot. MICHEL_FERTIG Pexels.com fot. MICHEL_FERTIG Pexels.com

1. Nie ujawniasz emocji

Nie, nie chodzi o to, że jesteś hipsterem - najbardziej znienawidzonym gatunkiem miejskiej fauny. Po prostu ludziom przeszkadza, że nie potrafią odgadnąć twoich prawdziwych emocji. Badania dowodzą, że osoby, z których twarzy nie da się odczytać uczuć, postrzegane są jako złowrogie. Lepszej definicji drwala w Ray Banach nie wymyślono.

fot.Pexels.com fot.Pexels.com fot.Pexels.com

2. Nie masz poczucia humoru

Nic ci nie pomoże, że jesteś śliczną kicią. Nie śmiejesz się z ich zajebistych żartów, to wiadomo: nie masz poczucia humoru, możesz być też niedopchnięta. Ogólnie: żal.pl

fot.Pexels.com fot.Pexels.com fot.Pexels.com

3. Nie mówisz nic o sobie

Każdy lubi opowiadać o sobie, więc jeśli nie opowiadasz, to oczywiście masz coś do ukrycia. Niejednego trupa w szafie zapewne! Przełam się, opowiedz znajomym przynajmniej o jakichś schorzeniach intymnych albo jak się zalałeś w trupa ostatnio na cmentarzu. Nie, o cmentarzu nie mów.

Jaime i Cersei Lannister Jaime i Cersei Lannister Fot. HBO

4. Nie wiesz, czego nie mówić

Nic nie mówisz o sobie - źle, mówisz za dużo - gorzej, a jak pieprzniesz coś zbyt szczerze na wczesnym etapie znajomości, że na przykład chętnie przespałbyś się z cała rodzina Lannisterów jednocześnie, to już w ogóle koniec. Nikt cię nie lubi, zboczeńcu!

fot. Pexels.com fot. Pexels.com fot. Pexels.com

5. Nie umiesz ukryć nerwów

Obgryzasz paznokietki, nerwowo drygasz nóżką, pocisz się ze strachu? Zapach potu odstręcza innych ludzi i sprawia, że jesteś postrzegany jako niegodny zaufania. Naukowcy to zbadali - jak bonie dydy.

fot. Pexels.com fot. Pexels.com fot. Pexels.com

6. Nie uśmiechasz się

Albo masz szpinak między zębaki i o tym wiesz albo coś knujesz. W obu przypadkach - trudno cię lubić. Bustera Keatona też nie lubili - są na to dowody w IPN!

fot. Pexels.com fot. Pexels.com fot. Pexels.com

7. Nie umiesz się chwalić

Coś tam mamroczesz pod nosem, że to Porsche to stary grat, a ta klata zrobiła się sama - błąd! Oczywiście nikt nie lubi tych wiecznie przechwalających się dupków (zwłaszcza brodatych hipsterów w szpanerskich Ray Banach - patrz pkt. 1.), ale nie można tez przeginać w drugą stronę i udawać małego bidusia bez osiągnięć, masy i rzeźby!

fot. Pexels.com fot. Pexels.com fot. Pexels.com

8. Nie masz znajomych na Facebooku

Albo masz ich zbyt wielu. Wszystko jedno - jakiś powód zawsze się znajdzie. Tfu, abominacja!

fot. Pexels.com fot. Pexels.com fot. Pexels.com

9. Zachowujesz się jakbyś nie lubił ludzi

No wiesz?! Co ci ludzie zrobili, ty łajzo!

Więcej o: