Mamy dla Was super koszulki z Fochem od Chrum.com - będziemy nagradzać fajne komentarze (i nie, wcale nie tylko te pozytywne)

Tak się złożyło, że zgłosił się do nas Chrum.com i zaoferował 10 fochowych koszulek dla naszych czytelniczek (dla czytelników jakby co pewnie też się znajdzie, spokojna głowa). Postanowiłyśmy nagrodzić osoby, które zostawiły nam fajne komentarze. Bo jak pisałam w Fochu powitalnym: Wasze komentarze są istotną częścią tego serwisu. Trzy tygodnie istnienia Focha dowiodły, że to prawda!

Zatem do rzeczy, bo nie ma co ględzić po próżnicy. Koszulek mamy 10 - dziś rozdamy trzy, kolejne w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Z przyczyn technicznych swój wybór najlepszych komentarzy ograniczyłyśmy tylko do osób, które komentując logują się jako użytkownik - tylko z nimi możemy nawiązać kontakt mailowy. Żałujemy, że tak jest, bo mnóstwo fajnych rzeczy napisali także niezalogowani goście, ale cóż.

Nagradzamy następujące osoby:

Czytelniczkę o nicku izaizaiza333 za komentarz pod tekstem Ani Oki o nauce czytania dla maluchów. Podzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem - obszernie, szczerze i szczodrze. Cenimy to!

izaiza iza

Czytelniczkę o nicku portkiwkratke za komentarz pod tekstem Aleksandry Zielińskiej o równouprawnieniu . Pokazałaś, że można dowodzić swoich racji w sposób budzący szacunek. Dziękujemy za kulturalną dyskusję!

portkiwkratkęportkiwkratkę portkiwkratkę

Czytelniczkę o nicku aniaz9 za komentarz pod moim tekstem o przereklamowanej dojrzałości . Pokrzepiłaś nas swoją wypowiedzią. Lubimy, gdy ktoś tak ładnie się z nami nie zgadza a przy tym ma w sobie tyle dobrej energii!

aniaz9aniaz9 aniaz9

Foch jest, jaki jest także dzięki Wam! Za to: koszuleczka.

Foch od chrum.com wygląda tak (są dwa warianty kolorystyczne)

Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się mailem, aby mogły wybrać odpowiedni model i rozmiar.

Pozostałe koszulki będziemy rozdawać w miarę pojawiania się kolejnych fajnych komentarzy - jak widzicie na powyższych przykładach, nie rezerwujemy Fochów tylko dla klakierów. Cenimy sobie mądrą krytykę. No i lubimy Was po prostu.

A ja taką koszulkę kupię zaraz, bo nie mogę znieść, że Wy macie, a ja nie. FOCH! :)

P.S. Jak już koszulki do Was dotrą, co pewnie potrwa chwilę, to liczymy na foty!

Więcej o: