Foch! Chrum! Danaj! Daj pan(i) koszulkę!

Trochę to trwało, ale uruchamiamy we współpracy z chrum.com sprzedaż naszych własnych fochowych koszulek z rysunkiem Magdy Danaj. Strzelcie sobie różowego focha!

Bardzo lubimy mięsną retorykę Chruma (wieprzedaż! pret-a-pork!) - o ileż lepsza od prostackiego rzucania mięsem. Mamy nadzieję, że nasza koszulka w odcieniu parówkowym wpasuje się idealnie w ich asortyment. I że będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki (hamburgerki? hot-dożki?).

Bo jeśli okaże się, że jest w narodzie zapotrzebowanie na nasze foszki, to namówimy Magdę Danaj, by strzeliła jeszcze jakiegoś. Pomyślimy też o wzbogaceniu kolorystyki o wszystkie odcienie czerni, szarości i mroku, aby nie było tak słodko. Choć foch różowy jest w smaku równie cierpki, gorzki i gryzący jak każdy inny. A za to wygląda się w nim jak ta lala (ta lala ze zdjęcia).

Także: przybywajcie (tłumnie) i nabywajcie (hurtowo). Mam wszystkie fochowe koszulki i noszą się świetnie - zarówno w opcji większy rozmiar, jako tunika do legginsów, jak i bardziej dopasowane pod elegancki żakiecik na oficjalne spotkanie. Nic nie przełamuje lodów tak jak strzelenie małego, różowego focha... Dajcie znać jak Wam się podoba i nosi! Zdjęcia także mile widziane - adres foch@agora.pl jest do Waszej dyspozycji.

Kup koszulkę!

Więcej o: