Seks w małym mieście odc. 33: lesbijki w Olecku

Panowie twierdzą, że widok całujących się kobiet podnosi temperaturę, a całujących się mężczyzn każe im zawrócić z drogi. Czy to dlatego, że do kobiet przypisana jest czułość i z kim by jej nie dzieliły - jest ona naturalna? Twardemu mężczyźnie okazywanie uczuć nie przystoi?
Zobacz wideo

Według raportu Centrum Badań nad Uprzedzeniami , co trzeci Polak jest homofobem. Według tych samych badań, ponad połowa z nas zakazałaby homoseksualistom pracy z dziećmi i uważa, że zagrażają oni tradycyjnej rodzinie. Co piąty unikałby z nimi kontaktu. Czy faktycznie jest u nas w kraju aż tak źle z tolerancją?

Ciężko nam było w to uwierzyć, więc tym razem w Olecku, postanowiłyśmy same sprawdzić co naprawdę myślą ludzie. Czy rzeczywiście bardziej akceptują lesbijki niż gejów? A jeśli tak, to dlaczego? Czy całujące się dwie kobiety budzą takie same emocje jak całujących się dwóch mężczyzn? Gdzie leży granica ludzkiej tolerancji na inne orientacje seksualne? Jak blisko mogliby mieć w swoim otoczeniu homoseksualistów? W sąsiedztwie? W rodzinie? Jeśli jesteście ciekawi reakcji i opinii mieszkańców Olecka zapraszamy do oglądania odcinka. Jesteśmy ciekawe waszych opinii i historii, jeśli macie pomysły na pytania do kolejnych odcinków wrzucajcie je w komentarze.

Więcej o: