seks

 • "Byłam w piątej klasie i usłyszałam, że skończę pod latarnią"

  "Byłam w piątej klasie i usłyszałam, że skończę pod latarnią"

  - Wystarczy, że według kogoś za dużo odsłaniasz - a to "za duże odsłanianie" to czasem są nawet sandały z odkrytym palcem. Ale równie dobrze może chodzić o to, że głośno mówisz, wybuchasz śmiechem, jakoś "za bardzo" tańczysz, chodzisz, zwracasz na siebie uwagę. To również ocenianie twojego życia erotycznego - ilu miałaś partnerów w życiu, z kim sypiasz aktualnie, czy w ogóle sypiasz itd. To wszystko jest slut-shaming - mówi Kamila Raczyńska-Chomyn, jedna z autorek książki "Dziwki, zdziry, szmaty. Opowieści o slut-shamingu".

  Aga Kozak
 • Fetysz. Co to jest fetysz? Rodzaje fetyszy

  Fetysz. Co to jest fetysz? Rodzaje fetyszy

  Fetysz, czyli określony obiekt wywołujący seksualne pobudzenie często kojarzony jest z czymś niewłaściwym. Tymczasem fetysz wprowadzony do życia seksualnego może dodać zbliżeniom pikanterii i urozmaicić pożycie. Fetyszyzm, przy spełnieniu określonych warunków wcale nie musi być zachowaniem wymagającym terapii. Wyjaśniamy, czym dokładnie jest fetysz, jakie są jego najpopularniejsze i najdziwniejsze rodzaje, a także kiedy warto zasięgnąć porady specjalisty.

  Anna Kowalczyk
 • Piersi, tak samo jak twarz, nigdy nie są symetryczne. A w pieszczotach trzeba pamiętać o całości, nie tylko o sutkach

  Piersi, tak samo jak twarz, nigdy nie są symetryczne. A w pieszczotach trzeba pamiętać o całości, nie tylko o sutkach

  - Ostatnio dostaliśmy serię pytań od bardzo młodych nastolatek, które pytały, czy da się po ich wyglądzie już teraz oszacować, jakie będą miały piersi, bo one chcą mieć duże i tylko takie. Jest to dla nich ważne - mówi Basia Baran, psycholożka, seksuolożka związana z fundacją SEXED.PL oraz ekspertka cyklu rozmów Agi Kozak o seksie - "Rubryka SEXED.PL".

  Aga Kozak
 • Nimfomania: co kryje się za pojęciem hiperseksualności u kobiet?
 • Do seksu nie jest potrzebny sztywny penis, jednak można go złamać - czyli wszystko, co chcecie wiedzieć o wytrysku i wzwodzie
 • Heteroseksualizm. Co oznacza? Sprawdź, co kryje się pod tym terminem
 • Demiseksualizm, czyli jak ma się więź emocjonalna do pociągu seksualnego?
 • "Dotyk ma na człowieka zbawienny wpływ, ale nie każdy - chodzi o dotyk, którego człowiek chce"
 • "Nasi podopieczni w ogóle tych potrzeb nie mają". Bo na seks osób z niepełnosprawnością to trzeba pozwolić

  "Nasi podopieczni w ogóle tych potrzeb nie mają". Bo na seks osób z niepełnosprawnością to trzeba pozwolić

  - Pamiętam dyrektorkę domu pomocy społecznej, w którym prowadziłem warsztat z zakresu seksualności osób niepełnosprawnych intelektualnie. Powiedziała, że według niej to strata czasu. "No bo my tutaj, panie profesorze, problemów seksualnych za dużo nie mamy". Zapytałem, jak to się dzieje, że nie ma. "Kiedyś były, ale zakazy zrobiliśmy i już nie pozwalamy im na ten seks. W krzakach się chowali i tam próbowali ten seks uprawiać - więc powiem panu: wycięliśmy krzaki" - opowiada prof. Remigiusz Kijak w rozmowie z Agą Kozak.

  Aga Kozak
 • Istnieją związki, w których seksu nie ma i mogą to być związki szczęśliwe

  Istnieją związki, w których seksu nie ma i mogą to być związki szczęśliwe

  - Bardzo często słychać w pytaniach kierowanych do nas, że te osoby "odklejają" seks od całej reszty różnych aspektów związku. Nie zwracają uwagi na to, że jest im w tej relacji po prostu źle albo że mają konflikt, jakieś niewyjaśnione nieporozumienie - uważają, że mimo tego seks ma działać. Nie lubisz kogoś, nie znosisz, masz do kogoś pretensje, a seks ma działać? - mówi Basia Baran, psycholożka Fundacji SEXED.PL, w rozmowie z Agą Kozak.

  Aga Kozak
Więcej o:

seks

Wypowiedzi na forum o:

seks

 • Będzie seks i jeszcze więcej seksu

  cieszycie się? -- heca7: Nie żebym lubiła Tanebo ale wytłumacz mi jaki wpływ na poziom wiedzy o autach i ich osiągach ma fakt wcześniejszego wsadzenia penisa w pochwę?! Przybywa wam mężczyznom od tego wiedzy? Łatwiej przyswajacie informacje? Czy jak?

 • Seks za darmo

  Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku, mam 28 lat, chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer, lubię gotować, zapraszam do poznania się, moje zdjęcia znajdziesz na stronie mój profil to sympatyczna28

 • nastolatki i seks

  Na fali wątku o nastolatkach i seksie chciałabym zapytać w jakim wieku Wasze osobiste nastolatki zaczęły uprawiać seks. Skończone 15, 16, 17, 18 czy więcej? Powiedziały Wam o swoich zamiarach?

 • Których aplikacji używacie do seksu online?

  Zdalnie pracujemy, studiujemy, uczymy się. Na potęgę zdalnie też uprawiamy seks. Które aplikacje przypadły Wam do gustu, by prowadzić z kochankami sex pogawędki, wymieniać się sex fotkami, filmami.

 • Kto nam zepsuł seks?

  -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

 • Buty do seksu

  A buty do seksu? :) Jakie są najlepsze, czyli możliwie najbardziej seksowne a zarazem wygodne... Wiem, wiem, że raczej butów i skarpetek się mieć w trakcie nie powinno, no ale załóżmy, że mężczyźnie bardzo zależy, bo on z tych mocno lubiących ten element garderoby. Ematka ma jakiś pomysł? ;)

 • MM jako symbol seksu

  Cycata blondynka z nadwagą i loczkami. Ok, wtedy taki był kanon piekna i ona się w ten kanon idealnie wpisywała. Ale ona okrzyknięta jest ponadczasowym symbolem seksu. Czy tylko mnie nie zachwyca? Ok, nie jestem facetem a i zdanie tu obecnych facetopodobnych mnie nie interesuje. Ale dziewczyny, czy

 • Ja chcę związku, on tylko seksu

  Oto moja historia. Trzy lata temu na wiejskiej zabawie poznałam młodszego od siebie o 15 lat faceta. Zaczęliśmy się spotykać na seks. Po miesiącu oznajmił mi, że jego była robi wszystko aby do niej wrócił a ze mną nie chce kontynuować aby mnie nie zranić. Ja niestety zakochałam się jak głupia

 • Seks za darmo

  Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku, mam 28 lat, chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer, lubię gotować, zapraszam do poznania się, moje zdjęcia znajdziesz na stronie mój profil to sympatyczna28

 • polski seks męski

  Co oznacza, jeśli facet na Tinderze po tym, gdy was zmaczowało, wysyła na początku taką wiadomość: "Cześć. Interesuje mnie polski seks męski. Ty?". Jak to rozumieć???