Połajanki posłanki i replika muzyka

Pani Pawłowicz, która - jak wiemy - ma patent na wszystko, postanowiła wychować niedoszłego prezydenta Pawła Kukiza. Wenerymarz nie wytrzymał. I napisał aż dwie pieśni.

O co chodzi? A o to, o czym pisała Gazeta.pl TUTAJ . W skrócie, że zacytujemy za nią:

W emocjonalnym liście Krystyna Pawłowicz oskarża Pawła Kukiza o tchórzostwo, bycie "słabą mimozą", "wycofywanie się do mamusi". Posłankę PiS oburzyła wypowiedź muzyka o tym, że nie chce tworzyć partii oraz dalej działać w polityce, jeśli uda się wprowadzić JOW-y.

I jak pisze Wenerymarz: "skoro w korespondencji o fochach mowa, to niech sobie polemizujące strony zobaczą jak się porządnie strzela focha. W końcu kto lepiej niż FOCH się na tym zna."

I intonuje, bo śpiewać należy na melodię:

 

Połajanki posłanki

Nie, nie możesz teraz odejść od odejścia cię odwiodę. Wracaj zaraz! Słyszysz mnie?! Nie podskakuj panie grajek, gdy ci Prezes szansę daje, na przystawkę biorąc cię.

Nie masz prawa teraz odejść, chcesz wyrządzić Polsce szkodę? Wracaj zaraz zwalczać zło! Wróć, bo rzucę anatemę! Przestań fikać! Walcz z systemem! Walcz z PO, że ho, ho, ho!

Więc się koleś nie waż odejść, bo na tobie się zawiodę czy naprawdę tego chcesz? Wiąże z tobą swe nadzieje, a ty skryć się chcesz?! Ty wiejesz?! I śmiesz oszukiwać mnie!

Popatrz sam, nie możesz odejść. Co z Ojczyzną? Co z Narodem? Nie bądź baba! Masz być chłop! Gdy już PIS zdobędzie władzę - abyś odszedł - wręcz doradzę i zachęty dodam kop.

Wówczas powinieneś odejść pozwolimy ci w nagrodę rzucić bagnet, rzucić broń. Możesz nawet mur przeskoczyć, byleś nam się nie pchał w oczy.

Goń się Kukiz! Goń się! Goń!

***

i druga piosenka, na melodię:

 

Replika muzyka

I Prezydentem nieomal zostałem w pierwszej turze, bo parłem jak tur. Tylko ja tę kampanię wygrałem w porównaniu do tamtych dwóch ciur...

Jak ty do mnie się zwracasz Krystyna? Może jeszcze nogami weź tup? Widzę, że cię przerażać zaczyna wizja, w której kasują ci żłób.

ref: Krystyna! Krystyna! Ten grom w oczach, ta zacięta mina - taką właśnie postrzega cię cały świat już dobry czasu szmat.

II Może i jestem zwyczajny grajek, zaś twój Prezes, to przebiegły lis, ale jakoś mi się nie wydaję, że mnie zmieni w przystawkę dla PIS.

Odpuść sobie więc ściemy Krystyna: patriotyzm, ojczyzna, bój, trud. Możesz się ponad siły napinać, lecz nie liczyłbym na cud

ref: Krystyna! Krystyna! Posłów z klubu, jak chcesz, upominaj. Lub - na wzór Antoniego - wnieś swój wkład w demaskowanie ... szmat.

Krystyna! Krystyna! Posłów z klubu, jak chcesz, upominaj. Lub - na wzór Antoniego - wnieś swój wkład w demaskowanie szmat.

III Chciałaś ludziom obrzydzić Kukiza że odchodzi, że mówi baj, baj, że ma zamiar grać gdzieś po remizach, że go już nie obchodzi ten kraj.

Nie potrzeba mi partii, by rządzić, bowiem zrobię tak jak AWS, tobie zaś powiem tylko, że błądzisz i nadchodzi już twój kres.

ref: Krystyno! Krystyno! Ty upadku PIS będziesz przyczyną Starczy siąść i poczekać - popatrz no - już ciągniesz je na dno.

Krystyno! Krystyno! Ty upadku PIS będziesz przyczyną Starczy siąść i poczekać chwilę, bo już ciągniesz je na dno.

Wenerymarz

Więcej o: