absurdy

 • Kpiątek kątem focha odc. 6: #HabemusDuda, wszystkie selfie Kim Kardashian oraz Lenny i jego ptak
 • Polak potrafi: o 5 rano rozstawiać parawan nad brzegiem Bałtyku!

  Polak potrafi: o 5 rano rozstawiać parawan nad brzegiem Bałtyku!

  Urlop jest po to, by sobie człowiek poleżał nad wodą, poodpoczywał... A jak tu odpoczywać, gdy do wody dostępu nie ma, bo na plaży tłok taki, że wykałaczki nie wetkniesz? Są sposoby, by mieć dostęp do koryta, yyy, do morza.

  What The Foch?!
 • Kpiątek kątem focha odc. 5: Julia, co zjadła psa, Zombie-Boys i śmierć lwa

  Kpiątek kątem focha odc. 5: Julia, co zjadła psa, Zombie-Boys i śmierć lwa

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale lipiec ma aż pięć piątków (#PiątuniaDoPotęgi) i właśnie się kończy (#PółmetekWakacji). Spójrzmy więc na to co działo się w mijającym właśnie tygodniu i czym prędzej spieszmy się kochać sierpień, bo ten ze wszystkich miesięcy najszybciej odchodzi (#PotemTylkoSierpienie).

  Meżczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 4: krew ze słoika, D(r)onek i "Lubię swoją dupę"

  Kpiątek kątem focha odc. 4: krew ze słoika, D(r)onek i "Lubię swoją dupę"

  Jeśli nie macie dość tego tygodnia, który dostarczył nam przecież mnóstwa wrażeń, poczynając od cudów uzdrowień ojca Bashabory (wszyscy ze stadionu wyszli o własnych siłach, po meczach nie zawsze tak jest), poprzez upały na przemian z burzami, to zapraszam na kolejny przegląd wydarzeń widzianych kątem focha.

  Mężczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 3: band(a) Kukiza, in-vitro i dno (wanny)

  Kpiątek kątem focha odc. 3: band(a) Kukiza, in-vitro i dno (wanny)

  Witam was w ten pierwszy piątek tygodnia, Wy, którzy tutaj zaglądacie. Sezon ogórkowy (lub jak kto woli ugorkowy) trwa, niemniej nadal jest na czym zawiesić oko i - niestety - także mózg (#ZapodajReset). Jedni na pozbycie się cotygodniowych wrażeń i zdarzeń mają jogę, ja mam swój cykl. No to cykl.

  Meżczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 2: Rosja jak malowana, mer Sedes i porady małżeńskie

  Kpiątek kątem focha odc. 2: Rosja jak malowana, mer Sedes i porady małżeńskie

  Obiorco, oto porcja wiadomości z tego tygodnia. W trosce o twoje dobro (tylko ty jeden to czytasz) i ergonomię przyswajania treści, sekcje z wiadomościami z danej dziedziny opatrzyłem stosownymi nagłówkami. Jest więc szansa, że przeczytasz chociaż nagłówki. Pamiętaj - to wszystko dla ciebie.

  Mężczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 1: szydło z wor(k)a, #kolejnaewe, dron i rozwód

  Kpiątek kątem focha odc. 1: szydło z wor(k)a, #kolejnaewe, dron i rozwód

  Umiłowani w FOCHU czytelniczki i czytelnicy. W słusznej walce o parytety oraz równość płci, jako piszący w tym serwisie uzurpuję sobie prawo do posiadania cyklu i to regularnego. Chcę odczuwać ból twórczy, wnerwiać otoczenie - czyli Was i odczuwać napięcie w oczekiwaniu, jak przyjmiecie moje cotygodniowe wygłupy. Wiedzcie jednak, że jeśli dostaniecie migreny lub niestrawności, a zakomunikujecie mi to w komentarzach, bez chwili wahania zafunduję sobie klimakterium.

  Meżczyzna Inaczej
 • Połajanki posłanki i replika muzyka

  Połajanki posłanki i replika muzyka

  Pani Pawłowicz, która - jak wiemy - ma patent na wszystko, postanowiła wychować niedoszłego prezydenta Pawła Kukiza. Wenerymarz nie wytrzymał. I napisał aż dwie pieśni.

  Wenerymarz
 • Jak być matką idealną? To bardzo proste!

  Jak być matką idealną? To bardzo proste!

  Wystarczy uważnie czytać poradniki, magazyny dla kobiet i nie tylko dla nich, oglądać reklamy, słuchać, co ludzie mówią, inne matki, własne matki, teściowe. Uwierzcie mi, na ten temat każdy ma coś do powiedzenia i każdy wie najlepiej. Wystarczy wziąć to sobie do serca.

  Anka Rączkowska
 • Po co komu facet? Można mieć udaną randkę z CZYMŚ innym

  Po co komu facet? Można mieć udaną randkę z CZYMŚ innym

  Twój facet jest oporny, jeśli chodzi o randkowanie? A może nie masz chłopaka i wydaje ci się, że bezrybie randkowe potrwa jeszcze długo? Czas można spędzać miło (i na randkach!) niekoniecznie z mężczyzną.

  Redakcja Foch.pl
 • "To jest katastrofa!" - raz jeszcze o wyborach prezydenckich
 • Powiedz na kogo głosujesz, a usunę cię ze znajomych

  Powiedz na kogo głosujesz, a usunę cię ze znajomych

  "Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam wśród moich równolatków tak dużego i emocjonalnego zaangażowania w wybory" - pisze nasza Czytelniczka. Tyle, że ma to też swoją złą stronę.

  Nadesłane do Redakcji
 • Czy ludzie naprawdę chcą oszołoma na prezydenta?

  Czy ludzie naprawdę chcą oszołoma na prezydenta?

  Wzburzony głos Czytelniczki, która przeciera ze zdumienia oczęta - jak to jest możliwe, że kandydat, którego start w wyborach prezydenckich był według niej jawną kpiną - zyskał tak duże poparcie?

  Nadesłane do Redakcji
 • Kominek - mistrz publicznej masturbacji

  Znacie i kochacie blogera Kominka? My też nie, ale on kocha się tak bardzo, że już nikt inny nie musi. I lubi kochać się ze sobą publicznie. Gdyż uważa, że lubicie patrzeć.

  Kasia Nowakowska
 • To są ludzie, na których mam oddać głos i powierzyć im swój los?
 • Poradnik przetrwania w przypadku kontaktu z urzędem
 • Historia z zalanym mieszkaniem w tle

  Nasza Czytelniczka opowiada historię ludzkiej niekompetencji na przykładzie "drobnej tragedii". Pozostaje chyba zalać się (w trupa), bo raczej nie nauczymy ludzi, jak mają pracować, jeśli mają swoją pracę w, eee, nosie?

  Nadesłane do Redakcji
 • O rekrutacji (gorzkich) słów kilka

  Proces rekrutacji do pracy do przyjemnych nie należy. Potencjalni pracodawcy robią wszystko, by było to możliwie skomplikowane i stresujące. Choć są i tacy, którzy stawiają na zabawę... klockami. Nasza Czytelniczka zadaje przytomne pytanie: po co?

  Nadesłane do Redakcji
 • Absurd i urzędnik - nierozłączna para?

  Absurd i urzędnik - nierozłączna para?

  W przewodniku po krainie absurdu zapisano przed laty przydatne wskazówki: jak skutecznie rozmawiać z biurwą, w jakich sytuacjach wypada zaproponować paczkę kawy, kiedy przynieść kwiatek i dlaczego nie może być to goździk. Niestety ostatni egzemplarz przewodnika zaginał bez śladu. Zachowała się tylko jedna kartka, a na niej to zdanie: ?Wchodząc do krainy absurdu, załóż wygodne buty?. I jest to bardzo dobra rada.

  Biurwa
Więcej o:

absurdy