absurdy

 • 'Dziś kobieta ma być ogolona na gładko od nosa aż po pięty. No na litość boską!'

  "Dziś kobieta ma być ogolona na gładko od nosa aż po pięty. No na litość boską!"

  Nadmierne owłosienie to problem wielu kobiet. W świecie, w którym lansuje się modę "na gładko", czasem naprawdę trudno pozbyć się kompleksów. Problem w tym, że trudno stwierdzić, kiedy to owłosienie jest rzeczywiście nadmierne. - To nie powinien być żaden standard, że każda kobieta ma być ogolona na gładko od nosa aż po pięty. To jest jakiś skandal i ja się na to nie zgadzam - oburza się nasza czytelniczka Agnieszka.

  Aleksandra Michalska
 • Z czego powinny spowiadać się kobiety? Absurdalny rachunek sumienia

  Z czego powinny spowiadać się kobiety? Absurdalny rachunek sumienia

  Święta wielkanocne to największa uroczystość w roku liturgicznym. Dla wiernych oznacza to również udanie się do konfesjonałów i spowiedź przedświąteczną. Jeden z portali opublikował absurdalny przykład rachunku sumienia stworzonego specjalnie dla kobiet. Warto zaznaczyć, że Kościół nie ma oficjalnej listy.

  Wiktoria Cidyło
 • Chcesz urazić mężczyznę? Podejmij próbę wyjaśnienia, czym jest zgoda na seks
 • Dzieci reklamy. Najmłodsi odbiorcy kupią wszystko?

  Dzieci reklamy. Najmłodsi odbiorcy kupią wszystko?

  Mamy ich wokół tyle, że przestajemy na nie zwracać uwagę. Nasz mózg już ich nie zauważa. Reklamy - bo o nich mowa - są jednak bardzo atrakcyjne dla dzieci. Widzą w nich wyjątkowo nierzeczywistą rzeczywistość i sporo arcygłupot.

  Agata Uhle
 • RAJ(stopy) - prosto z cmentarza! Kolejny przejaw kunsztu rodzimej reklamy
 • Dzieci z in vitro będą oznaczane. Może od razu wypalajmy im znamię na czole?

  Dzieci z in vitro będą oznaczane. Może od razu wypalajmy im znamię na czole?

  Od listopada tego roku urzędy stanu cywilnego będą w aktach zawierać informację o tym, że ktoś przyszedł na świat dzięki metodzie sztucznego zapłodnienia. Zostanie w dokumentach stworzona nowa rubryka, I nie trzeba będzie mieć do niej nawet dostępu, bo sam fakt, że istnieje odsłania wszystko.

  Kasia Nowakowska
 • Na Florydzie nie można skakać ze spadochronem, a w Cannes chodzić w baletkach. Złapiesz się za głowę, kiedy dowiesz, czego jeszcze nie wolno kobietom

  Kobiety wywalczyły sobie równouprawnienie na początku XX wieku. Jednak nadal nie zawsze i nie wszędzie wszystko im wolno. Kobiety na całym świecie bywają piętnowane za nieodpowiedni strój, np. za noszenie butów na płaskim obcasie w Cannes, czy oddanie się niewłaściwym rozrywkom np. skakanie ze spadochronem na Florydzie. Jakie absurdalne zakazy możemy jeszcze spotkać?

  PMS
 • Tere fere referendum. O manipulacji wyborcami

  Tere fere referendum. O manipulacji wyborcami

  Referendum już w tę niedzielę. W związku z tym przez media przetacza się dyskusja, gdzie różni eksperci lub dziennikarze deliberują czy lepiej na dane pytanie odpowiedzieć twierdząco czy przecząco. Osobiście bawi mnie ta cała polemika, albowiem wynika z niej, że obywatele dali się wciągnąć w grę, która z definicji nie pozwala im na wygraną - takie referendalne "kółko i krzyżyk".

  Meżczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 9: Marcin D., wziąść posła(nki) Pawłowicz i foch Kukiza
 • Kpiątek kątem focha odc. 8: Duda i cuda, Kukiz z flintą, delfiny i (znowu) Kim
 • Gówniana reklama o chusteczkach dla panów [UWAGA, SZCZYPIE W OCZY]
 • Kpiątek kątem focha odc. 7: polsko-rosyjska chemia, 'Ale lufa i do przodu' oraz niezbyt lepki Piasek
 • Kpiątek kątem focha odc. 6: #HabemusDuda, wszystkie selfie Kim Kardashian oraz Lenny i jego ptak
 • Polak potrafi: o 5 rano rozstawiać parawan nad brzegiem Bałtyku!

  Polak potrafi: o 5 rano rozstawiać parawan nad brzegiem Bałtyku!

  Urlop jest po to, by sobie człowiek poleżał nad wodą, poodpoczywał... A jak tu odpoczywać, gdy do wody dostępu nie ma, bo na plaży tłok taki, że wykałaczki nie wetkniesz? Są sposoby, by mieć dostęp do koryta, yyy, do morza.

  What The Foch?!
 • Kpiątek kątem focha odc. 5: Julia, co zjadła psa, Zombie-Boys i śmierć lwa

  Kpiątek kątem focha odc. 5: Julia, co zjadła psa, Zombie-Boys i śmierć lwa

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale lipiec ma aż pięć piątków (#PiątuniaDoPotęgi) i właśnie się kończy (#PółmetekWakacji). Spójrzmy więc na to co działo się w mijającym właśnie tygodniu i czym prędzej spieszmy się kochać sierpień, bo ten ze wszystkich miesięcy najszybciej odchodzi (#PotemTylkoSierpienie).

  Meżczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 4: krew ze słoika, D(r)onek i 'Lubię swoją dupę'

  Kpiątek kątem focha odc. 4: krew ze słoika, D(r)onek i "Lubię swoją dupę"

  Jeśli nie macie dość tego tygodnia, który dostarczył nam przecież mnóstwa wrażeń, poczynając od cudów uzdrowień ojca Bashabory (wszyscy ze stadionu wyszli o własnych siłach, po meczach nie zawsze tak jest), poprzez upały na przemian z burzami, to zapraszam na kolejny przegląd wydarzeń widzianych kątem focha.

  Mężczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 3: band(a) Kukiza, in-vitro i dno (wanny)

  Kpiątek kątem focha odc. 3: band(a) Kukiza, in-vitro i dno (wanny)

  Witam was w ten pierwszy piątek tygodnia, Wy, którzy tutaj zaglądacie. Sezon ogórkowy (lub jak kto woli ugorkowy) trwa, niemniej nadal jest na czym zawiesić oko i - niestety - także mózg (#ZapodajReset). Jedni na pozbycie się cotygodniowych wrażeń i zdarzeń mają jogę, ja mam swój cykl. No to cykl.

  Meżczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 2: Rosja jak malowana, mer Sedes i porady małżeńskie

  Kpiątek kątem focha odc. 2: Rosja jak malowana, mer Sedes i porady małżeńskie

  Obiorco, oto porcja wiadomości z tego tygodnia. W trosce o twoje dobro (tylko ty jeden to czytasz) i ergonomię przyswajania treści, sekcje z wiadomościami z danej dziedziny opatrzyłem stosownymi nagłówkami. Jest więc szansa, że przeczytasz chociaż nagłówki. Pamiętaj - to wszystko dla ciebie.

  Mężczyzna Inaczej
 • Kpiątek kątem focha odc. 1: szydło z wor(k)a, #kolejnaewe, dron i rozwód

  Kpiątek kątem focha odc. 1: szydło z wor(k)a, #kolejnaewe, dron i rozwód

  Umiłowani w FOCHU czytelniczki i czytelnicy. W słusznej walce o parytety oraz równość płci, jako piszący w tym serwisie uzurpuję sobie prawo do posiadania cyklu i to regularnego. Chcę odczuwać ból twórczy, wnerwiać otoczenie - czyli Was i odczuwać napięcie w oczekiwaniu, jak przyjmiecie moje cotygodniowe wygłupy. Wiedzcie jednak, że jeśli dostaniecie migreny lub niestrawności, a zakomunikujecie mi to w komentarzach, bez chwili wahania zafunduję sobie klimakterium.

  Meżczyzna Inaczej
 • Połajanki posłanki i replika muzyka

  Połajanki posłanki i replika muzyka

  Pani Pawłowicz, która - jak wiemy - ma patent na wszystko, postanowiła wychować niedoszłego prezydenta Pawła Kukiza. Wenerymarz nie wytrzymał. I napisał aż dwie pieśni.

  Wenerymarz
 • Jak być matką idealną? To bardzo proste!

  Jak być matką idealną? To bardzo proste!

  Wystarczy uważnie czytać poradniki, magazyny dla kobiet i nie tylko dla nich, oglądać reklamy, słuchać, co ludzie mówią, inne matki, własne matki, teściowe. Uwierzcie mi, na ten temat każdy ma coś do powiedzenia i każdy wie najlepiej. Wystarczy wziąć to sobie do serca.

  Anka Rączkowska
 • Po co komu facet? Można mieć udaną randkę z CZYMŚ innym

  Po co komu facet? Można mieć udaną randkę z CZYMŚ innym

  Twój facet jest oporny, jeśli chodzi o randkowanie? A może nie masz chłopaka i wydaje ci się, że bezrybie randkowe potrwa jeszcze długo? Czas można spędzać miło (i na randkach!) niekoniecznie z mężczyzną.

  Redakcja Foch.pl
 • 'To jest katastrofa!' - raz jeszcze o wyborach prezydenckich
 • Powiedz na kogo głosujesz, a usunę cię ze znajomych

  Powiedz na kogo głosujesz, a usunę cię ze znajomych

  "Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam wśród moich równolatków tak dużego i emocjonalnego zaangażowania w wybory" - pisze nasza Czytelniczka. Tyle, że ma to też swoją złą stronę.

  Nadesłane do Redakcji
 • Czy ludzie naprawdę chcą oszołoma na prezydenta?

  Czy ludzie naprawdę chcą oszołoma na prezydenta?

  Wzburzony głos Czytelniczki, która przeciera ze zdumienia oczęta - jak to jest możliwe, że kandydat, którego start w wyborach prezydenckich był według niej jawną kpiną - zyskał tak duże poparcie?

  Nadesłane do Redakcji
 • Kominek - mistrz publicznej masturbacji

  Znacie i kochacie blogera Kominka? My też nie, ale on kocha się tak bardzo, że już nikt inny nie musi. I lubi kochać się ze sobą publicznie. Gdyż uważa, że lubicie patrzeć.

  Kasia Nowakowska
 • To są ludzie, na których mam oddać głos i powierzyć im swój los?
 • Poradnik przetrwania w przypadku kontaktu z urzędem
 • Historia z zalanym mieszkaniem w tle

  Nasza Czytelniczka opowiada historię ludzkiej niekompetencji na przykładzie "drobnej tragedii". Pozostaje chyba zalać się (w trupa), bo raczej nie nauczymy ludzi, jak mają pracować, jeśli mają swoją pracę w, eee, nosie?

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

absurdy

 • Absurd i urzędnik - nierozłączna para?

  sporządzonym biznesplanem. Ile czasu zajmie wypełnianie i weryfikacja takich dokumentów? Można też pójść w drugą stronę, urzędnik wyda nam dowód rejestracyjny na wymyślonym przez siebie wzorze blankietu. Pozdrawiam z krainy nieustających absurdów. Wasza Korespondentka z Wydziału Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku

 • Absurd absurdem absurd pogania

  prasowe przypominają te zmyślone" - napisała ostatnio Dominika. I ja mam tak coraz częściej. Chyba nie grozi nam sezon ogórkowy w tym roku. Świat dookoła nas dba, by absurd absurdem absurd poganiał. A z drugiej strony jest szereg tych wydarzeń, które - bardzo bym chciała - by okazały się zmyślone. Tak jak

 • Małaszyński wkręcony: JAKIŚ ABSURD! BĘDĘ DARŁ MORDĘ?

  furtki. Małaszyński mieszka w pierwszej klatce, więc do kontaktowania się z ochroną obiektu miał najbliżej. Gwiazda jednak wpadła w złość, gdy dowiedziała się, że musi z balkonu rzucać ochronie klucz. JAKIŚ ABSURD! Ja z czwartego piętra, mam rzucić klucz do ochrony? I teraz pan chce ustalić

 • Hanna Lis wkręcona: Absurd. Czeski film

  ich zdemontowania, zamontowania i jeszcze raz zdemontowania. Absurd. Jak w czeskim filmie - mówiła Lis. Żona Tomasza Lisa nie dała się wytrącić z równowagi. Jak skończyła się ta historia? Posłuchajcie sami tutaj. Buka Zobacz także: Jak oni zaczynali cz. 4 Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu Atakują Lisa

 • Julia Wieniawa odpowiada na słowa Anny Muchy. "To jest absurd, ku*wa"

  dostają faceci - stwierdziła wówczas. Chwilę później chyba się zreflektowała, bo dodała: Ale otaczają mnie kobiety, które zarabiają dużo mniej od mężczyzn na tych samych stanowiskach. W dzisiejszych czasach to absurd - mogliśmy przeczytać. Julia Wieniawa odpowiada Annie Musze Julia Wieniawa w rozmowie