Kamila Figat

 • Jak podlewać gwiazdę betlejemską? Te tricki sprawią, że będzie kwitła aż do wiosny!
 • Wróżby miłosne z imion. Już dziś wieczorem sprawdź, czy czeka Cię wielka miłość!
 • Wróżby andrzejkowe: lanie wosku, loteria z karteczkami. Na czym polegają słynne zabawy andrzejkowe?
 • Wieniec adwentowy - symbolika i znaczenie wyjątkowej, świątecznej ozdoby

  Wieniec adwentowy - symbolika i znaczenie wyjątkowej, świątecznej ozdoby

  Wieniec adwentowy to jedna z pierwszych oznak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. To także bardzo często pierwsza świąteczna ozdoba, która pojawia się w naszych domach. Wszystko dlatego, że taki wieniec należy przygotować dokładnie 4 tygodnie przed świętami, aby w każdą niedzielę adwentu zapalić jedną ze świec umieszczoną na wieńcu adwentowym.

 • Kiedy zaczyna się adwent? Ile trwa?

  Kiedy zaczyna się adwent? Ile trwa?

  Kiedy zaczyna się adwent i czym tak właściwie jest? Święta Bożego Narodzenia już niedługo, ale zanim w pełni będziemy mogli się nimi cieszyć, musimy przejść przez okres adwentu czyli czas, który rozpoczyna się zawsze w czwartą niedzielę poprzedzającą nadchodzące święta i trwa aż do końca dnia 24 grudnia. Według Kościoła Katolickiego w tym czasie wierni powinni oczekiwać i przygotowywać się do powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa.

 • Prezent na święta dla kolegi. Sprawdź, co warto kupić na gwiazdkę

  Prezent na święta dla kolegi. Sprawdź, co warto kupić na gwiazdkę

  Prezent na święta dla kolegi może być sporym wyzwaniem. Zbliża się okres świąteczny, a Ty nie wiesz jaki prezent kupić? Z podobnym problemem co roku boryka się wiele osób. W centrach handlowych można spotkać masę ludzi, którzy nerwowo biegają po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych i praktycznych upominków dla swoich bliskich. Skorzystaj z podpowiedzi i już dziś zadbaj o odpowiedni prezent świąteczny dla kolegi.

 • Pielęgnacja twarzy krok po kroku. Zadbaj o swoją skórę i poczuj się młodziej