Kamila Figat

 • Makijaże oka krok po kroku. Jak zrobić efektowny makijaż w kilka minut?

  Makijaże oka krok po kroku. Jak zrobić efektowny makijaż w kilka minut?

  Makjjaże oka krok po kroku można wykonać w domowych warunkach, choć na pozór wydają się trudne do zrobienia. Nie sprawiają aż tyle trudności, jeśli posiadasz odpowiednie narzędzia i dopasowane do Twoich potrzeb kosmetyki. Efekty jakie można uzyskać podkreślając spojrzenie są nieziemskie.

 • Kiedy jest karnawał? Wielbiciele hucznych imprez powinni o tym pamiętać!

  Kiedy jest karnawał? Wielbiciele hucznych imprez powinni o tym pamiętać!

  Kiedy jest karnawał? Tego pytania nie muszą na pewno sobie zadawać osoby, które lubią się dobrze bawić i imprezować. Karnawał to czas, w którym liczą się przede wszystkim dobra zabawa i głośne imprezy wśród znajomych. To właśnie w karnawale odbywają się kolorowe, huczne maskarady, w czasie których możemy podziwiać kolorowe przebrania przygotowane na tą okazję.

 • Kiedy są ostatki? Jak świętujemy w ostatni dzień przed Wielkim Postem?

  Kiedy są ostatki? Jak świętujemy w ostatni dzień przed Wielkim Postem?

  Kiedy są ostatki z pewnością wiedzą Ci, którzy z niecierpliwością wyczekują karnawału by móc szaleć w tym wyjątkowym czasie. Karnawał rozpoczął się 6 stycznia, a jego koniec zwieńczą ostatki, które w Polsce uznaje się za jedne z najhuczniejszych dni. Ostatki to czas najbardziej szalonych imprez, a zaraz po nich rozpoczyna się okres Wielkiego Postu, w którym należy wstrzymać się od tego rodzaju uciech.

 • Słodycze na święta - jakie słodkości podarować bliskiej osobie? Najlepszy prezent last minute
 • Kiedy powinno się ubierać choinkę? Sprawdź, jaka data będzie najlepsza

  Kiedy powinno się ubierać choinkę? Sprawdź, jaka data będzie najlepsza

  Kiedy powinno się ubierać choinkę? To pytanie w okresie przed świętami zadają głównie dzieci, które nie mogą się doczekać dnia, w którym będą mogły dekorować drzewko świąteczne. Ubieranie choinki to jedna z najbardziej lubianych tradycji świątecznych. Dowiedz się, jaka data będzie najlepsza na ustrojenie świątecznego drzewka.

 • Jak podlewać gwiazdę betlejemską? Te tricki sprawią, że będzie kwitła aż do wiosny!
 • Wróżby miłosne z imion. Już dziś wieczorem sprawdź, czy czeka cię wielka miłość!
 • Wróżby andrzejkowe: lanie wosku, loteria z karteczkami. Na czym polegają słynne zabawy andrzejkowe?
 • Wieniec adwentowy - symbolika i znaczenie wyjątkowej, świątecznej ozdoby

  Wieniec adwentowy - symbolika i znaczenie wyjątkowej, świątecznej ozdoby

  Wieniec adwentowy to jedna z pierwszych oznak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. To także bardzo często pierwsza świąteczna ozdoba, która pojawia się w naszych domach. Wszystko dlatego, że taki wieniec należy przygotować dokładnie 4 tygodnie przed świętami, aby w każdą niedzielę adwentu zapalić jedną ze świec umieszczoną na wieńcu adwentowym.

 • Kiedy zaczyna się adwent? Ile trwa?

  Kiedy zaczyna się adwent? Ile trwa?

  Kiedy zaczyna się adwent i czym tak właściwie jest? Święta Bożego Narodzenia już niedługo, ale zanim w pełni będziemy mogli się nimi cieszyć, musimy przejść przez okres adwentu czyli czas, który rozpoczyna się zawsze w czwartą niedzielę poprzedzającą nadchodzące święta i trwa aż do końca dnia 24 grudnia. Według Kościoła Katolickiego w tym czasie wierni powinni oczekiwać i przygotowywać się do powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa.

 • Prezent na święta dla kolegi. Sprawdź, co warto kupić na gwiazdkę

  Prezent na święta dla kolegi. Sprawdź, co warto kupić na gwiazdkę

  Prezent na święta dla kolegi może być sporym wyzwaniem. Zbliża się okres świąteczny, a Ty nie wiesz jaki prezent kupić? Z podobnym problemem co roku boryka się wiele osób. W centrach handlowych można spotkać masę ludzi, którzy nerwowo biegają po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych i praktycznych upominków dla swoich bliskich. Skorzystaj z podpowiedzi i już dziś zadbaj o odpowiedni prezent świąteczny dla kolegi.

 • Pielęgnacja twarzy krok po kroku. Zadbaj o swoją skórę i poczuj się młodziej