Jak poderwać chłopaka przed latem? Cz. 2. Podrywamy komiksiarza

Pora na drugi odcinek naszego poradnika "jak poderwać chłopaka przed latem?. W dzisiejszym odcinku radzimy, jak poderwać komiksiarza.

Przypomnijmy: uznałyśmy z Miss Olgu że każdy powinien spędzać lato tarzając się w trawie jak jakaś nastolatka i całując w bramach. Co jednak zrobić, gdy wszyscy fajni koledzy mają żony, które na domiar złego lubimy, a z chłopakami z pracy nie będziemy się umawiać, bo przecież ICH ZNAMY? Co robić? Jak żyć?

Po pierwsze, należy zadać sobie pytanie: po co? Komiksiarz na pewno ma skoliozę albo i garba od siedzenia przy biurku. Istnieje też podejrzenie graniczące z pewnością, że jarają go laski w strojach Czarodziejki z Księżyca. Na bank nie ma płynności finansowej, bo przecież kto w Polsce kupuje komiksy, to jest dla dzieci i jaka w ogóle "nowela graficzna" - takie coś nie istnieje! Spokojnie, są też plusy: komiksiarz na pewno będzie zabawny. Większość z nich to geeki, a, jak wiadomo, mózg jest najseksowniejszym organem mężczyzny. Nie sposób z takim się nudzić (sprawdzone empirycznie).

Będzie też przywlekał do domu te tony makulatury, no ale przecież gdyby nikt nie zbierał różnych szpargałów, to nigdy by nie powstało żadne sensowne muzeum. Jeśli zaś chodzi o płynność finansową, to zawsze może tyrać w agencji reklamowej czy innym miejscu wymagającym umiejętności rysowniczych. Rozważając za i przeciw rozstrzygnęłyśmy: komiksiarza poderwać fajna rzecz.

Jak? Gdzie? Kiedy? Naszym planom podrywu kontrolowanego sprzyjały okoliczności przyrody. W Warszawie odbywał się właśnie Festiwal Komiksowa Warszawa 2013. Oczywiście, podryw na takiej imprezie to najgorszy pomysł świata. Wokół pałęta się mnóstwo ludzi, od naszych obiektów ciągle ktoś coś chce, no i można wyjść na psychofankę, a to już strzał w stopę i mogiła. W ten sposób w życiu nie poderwiemy chłopaka przed latem.

Co robimy? Korzystając z rozległych znajomości, umiejętności prowadzenia dziennikarskiego śledztwa lub starego, dobrego stalkingu, dowiadujemy się, gdzie komiksiarze imprezują PO spotkaniach autorskich. Odziane w seksi (ale bez przesady) sukienkę wbijamy w takie miejsce odpowiednio późno (pamiętajcie dziewczęta, kreatywni pracują po nocach - dla nich wyjście na imprezę o północy to normalka) tak, by nasz obiekt mógł już odpowiednio się rozluźnić po pracowitym dniu. W odpowiednim momencie - wkraczamy, uśmiechamy się i nawiązujemy rozmowę o czymkolwiek.

Tu warto pamiętać, że to jednak artyści, delikatne dusze. Nie można takiego spłoszyć. Jeżeli interesujemy się komiksem, to super - bo będzie o czym pogadać. Jeżeli nie - nie szkodzi! W końcu chłopcy lecą na dziewczęta, a nie na wikipedię, a poza tym wszystko można doczytać , a on będzie szczęśliwy, że tak pokazuje ci świat. Pochwalcie twórczość i dajcie sobie kupić drinka. Jeżeli nie zaproponuje, to nie ma sensu gadać, bo co to za facet I ARTYSTA, co drinka kobiecie nie proponuje. Miss Olgu tym sposobem poderwała cały tabun komiksiarzy.

Miss Olgu i komiksiarze

W tym miejscu musimy jednak wyznać, że trochę skorzystałyśmy z nieocenionej pomocy niezwykle przystojnego i szarmanckiego przyjaciela redakcji, współzałożyciela prestiżowej oficyny komiksowej Kultura Gniewu . Nie wnikałyśmy, czy autorzy zostali zawleczeni do wspólnego zdjęcia pod groźbą zakazu publikacji.

A i tak najlepiej na wódkę i na zdjęciach wychodzi się z komiksiarą!

Trzy urocze damy z fochem

Więcej o: