podryw

 • Nie masz gdzie spać? Prześpij się z jakąś dziewczyną
 • Teoria wielkiego podrywu - garść złych porad

  Teoria wielkiego podrywu - garść złych porad

  Wielki podryw w praktyce bywa zabawny. Rozkoszne potknięcia przy początkach relacji damsko-męskiej z reguły wzbudzają w kobiecie czułość. Ale i ciekawość: skąd niektóre wpadki się biorą. Chyba już wiemy. Z teorii.

  Gosia Tchorzewska
 • Luz blues - nie bądź zblazowana i daj się poderwać!

  Narzekamy, że faceci są kiepscy w rozpoczynaniu znajomości: jadą wyświechtanymi tekstami, dziwnie się zachowują. Nasza Czytelniczka sugeruje, że problemem może być brak empatii z naszej - kobiecej - strony.

  Nadesłane do Redakcji
 • Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Sprawa kiepskiego podrywu wlecze się za nami, jak jakiś natręt - dziś w odpowiedzi na marudzenie Majki, że jak tak dalej pójdzie to wyginiemy mamy tekst Jaśka, który dobitnie wyjaśnia dlaczego dobry podryw nie istnieje.

  Nadesłane do Redakcji
 • Jeżeli zły podryw jest zły - to jaki jest dobry?

  Jeżeli zły podryw jest zły - to jaki jest dobry?

  Po tekście Majki pojawiło się sporo komentarzy żądających zdefiniowania dobrego podrywu, skoro zły został dokładnie opisany. I ja się nad tymi komentarzami zadumałam. Owszem, nie jest to problem wagi światowej, krajowej, ani lokalnej. Ale, do diaska, czasem trzeba mniej poważnie, czy nie tak?

  Aleksandra
 • Jak tak dalej pójdzie to wyginiemy, czyli historia słabego podrywu
 • Czy kobieta singielka to zagrożenie dla znajomych par?

  Czy kobieta singielka to zagrożenie dla znajomych par?

  Naszą Czytelniczkę frapuje postawione w tytule pytanie, bo czuje że kobiety trzymają ją na dystans w obawie o swoich facetów. I źle jej z tym. A ponieważ nie znalazła takiego tematu na Fochu, to postanowiła sama napisać - godna pochwały samodzielność!

  Nadesłane do Redakcji
 • Co najlepiej działa na mężczyzn? Technika stara jak świat

  Co najlepiej działa na mężczyzn? Technika stara jak świat

  Duże, pięknie wyeksponowane (skarbonka) cyce? Wystające pośladki? Stringi, co jak wiadomo z założenia wchodzą w tyłek? Rozwalone, wydepilowane panny w "Playboyu"? Nie, dziewczęta, to banał. Panowie są głodni czegoś zupełnie innego. Panowie pragną laj laj laj. Co to takiego? Już spieszę wytłumaczyć.

  Anka Rączkowska
 • Jak poderwać chłopaka przed latem? Cz. 2. Podrywamy komiksiarza
 • Jak poderwać chłopaka przed latem? Cz. 1. Podryw na pieska

  Jak poderwać chłopaka przed latem? Cz. 1. Podryw na pieska

  Wielkimi krokami zbliża się lato. A najlepiej spędzić lato w gorącej atmosferze miłości. Razem z redaktor Sosin postanowiłyśmy dla tych pań, które są bez pary, przygotować przewodnik podrywu: jak poderwać chłopaka przed latem. Jeżeli czytają nas panowie - proponujemy te same metody stosować w stosunku do płci pięknej. Jak wynika z naszych, nie spełniających żadnych wymogów metodologicznych, badań na sześciu panach, mogliby oni czasem wykorzystać nasze rady. Oczywiście nie możemy gwarantować 100% gwarancji sukcesu, no ale z 10% to już tak.

  Miss Olgu
Więcej o:

podryw