Wyniki konkursu na hasło Focha

Wymyślenie hasła dla Focha to nie było łatwe zadanie. Spośród zgłoszeń, które przyszły nie wybrałyśmy żadnego, które mogłoby zdobić winietę naszej strony. Konkurs pozostaje nierozstrzygnięty, a my przyznajemy tylko nagrody pocieszenia.

Wiem, że na pewno będzie rozczarowanie, ale nie ma co się czarować: żadne z nadesłanych na nasz konkurs haseł nie przekonało nas na tyle, żebyśmy chciały go użyć.

Dlatego postanowiłyśmy nie przyznawać nagrody głównej, tylko wyróżnić trzy osoby, których propozycje podobały nam się najbardziej. Nagradzamy hasła:

Babska strona internetu

Bo tak

Bo tak!!! (to głośniejszy wariant tej propozycji, nadesłany przez innego autora)

Każdy z autorów wymienionych haseł otrzyma darmowe kody do Publio , Kinopleksu i książkę z wydawnictwa Agory . Będziemy kontaktować się z Wami drogą mailową na adresy podane w formularzu zgłoszeniowym.

Nagrodę główną, czyli tablet Kruger&Matz zatrzymujemy w redakcyjnym skarbcu, licząc, że znajdzie się śmiałek, który jednak zdobędzie: nasze uznanie i nagrodę zaś stronę główną Focha ozdobi nowe wspaniałe hasło. Jeśli macie NAPRAWDĘ DOBRY pomysł, ślijcie na foch@agora.pl. Czekamy i wierzymy niezmiennie w Wasze możliwości.

KONKURS TRWA!

Więcej o: