Nowy wspaniały Foch!

Foch jak wiadomo jest dobry (słuszny, a niekiedy zbawienny), ale nadeszła pora, by stał się też ładny. Żegnaj zgrzebny, skromny foszku! Od dziś Foch.pl w nowej, bardziej eleganckiej odsłonie!

Zapraszamy do podziwiania zmian - najlepiej widać je na naszej stronie głównej . Mam nadzieję, że nasz nowy, bardziej magazynowy styl przypadnie Wam do gustu. Bo jak nie, to foch! Nowa, lepsza, całkowicie zabójcza wersja!

UdoskonalonyUdoskonalony Udoskonalony Udoskonalony

A tak serio: nowy wygląd ma sprzyjać lepszej prezentacji naszych tekstów, zwłaszcza tych, z których jesteśmy szczególnie dumne i chcemy je mocniej wyeksponować. Na przykład dobrych wywiadów, czy ciekawych tekstów reportażowych, których mamy sporo, zarówno w dorobku, jak i w redakcyjnych planach. Projekt graficzny jest ponadczasowy, elegancki i prosty, jak dobra kiecka, która nadaje się na każdą okazję - i do szpilek, i do trampek. Ciekawe, czy Wam przypadnie do gustu tak samo mocno jak nam?

Żeby ułatwić i osłodzić Wam przełknięcie tych wszystkich strasznych zmian przygotowałyśmy kilka cukiereczków. Po pierwsze mamy KONKURS NA HASŁO . Pod logo Focha widzicie tekst: "O czym piszemy" , ale w tym miejscu mogłoby (i powinno!) znaleźć się jakieś dobre, chwytliwe hasełko ujmujące istotę naszego babskiego serwisu. Kto wymyśli coś naprawdę dobrego może liczyć na następujące nagrody, które dzierży w objęciach nasza sekretarz redakcji Gosia: kody od Publio.pl , kody od Kinoplex.pl , książki z wydawnictwa Agory i przebój roku - tablet Kruger&Matz . Zwycięskie hasło oczywiście zawiśnie w tym jakże eksponowanym miejscu nowej strony.

Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce)Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce) Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce) Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce)

Po drugie inaugurujemy akcję POKAŻ PAZURKI , w ramach której będziemy prezentować (niespodzianka!) dłonie ozdobione pięknym manicurem wykonanym przez super-zdolne dziewczyny Z Nailed It . Tutaj możecie zobaczyć stylizacje inspirowane Fochem - jak redesign to pełną garścią! A co w tym dla Was? Po pierwsze przez cały tydzień 15-19 września 10% zniżki na hasło "foch" w salonie u dziewczyn i możliwość wykonania sobie na pazurkach np. rysunku Magdy Danaj, a po drugie chcemy wyzwań: możecie zgłaszać propozycje, co dziewczyny mają wyczarować na paznokciach. A potrafią wiele ! Autorów najfajniejszych propozycji też będziemy nagradzać.

Po trzecie - ileż można czytać tych liter - na koniec więc wesoły film o tym, że wszyscy kochają i strzelają Focha. Obejrzyjcie, a potem koniecznie powiedzcie jak Wam się podoba nasz nowy wygląd.

Zobacz wideo
Więcej o: