zmiany

 • Ludzie się nie zmieniają, choć wydaje im się, że mogą zmienić wszystko
 • "Skąd wziąć siłę, aby zmienić wreszcie swoje życie?" [LIST]
 • Dekalog zmian na nowy rok. Zacznij wprowadzać je już teraz
 • Zostaną po nas tylko drzewa

  Zostaną po nas tylko drzewa

  2015 rok nieubłaganie odchodzi, by zrobić miejsce dla nowego. Co po nim zostanie? Niesmak, poczucie zażenowania, a może jednak coś pozytywnego? A co zostanie po nas? Wspomnienia, dzieła sztuki, kolejne pokolenia oraz... drzewa.

  Magda Acer
 • Twoje dziecko będzie orłem czy nielotem? Fundacja Rodzice Przyszłości przekonuje: słowa mają siłę

  Twoje dziecko będzie orłem czy nielotem? Fundacja Rodzice Przyszłości przekonuje: słowa mają siłę

  Do szóstego roku życia dzieci zupełnie bezkrytycznie patrzą na otaczający ich świat. Rodzice są dla nich najważniejszymi osobami. Zapatrzone w dorosłych maluchy są przy tym bardzo wrażliwe na każde słowo krytyki, krzyk czy karcący gest. To kształtuje ich pewnością siebie i wpływa na późniejsze życie. Fundacja Rodzice Przyszłości chce uświadomić rodzicom wagę ich czynów.

  Paulina Mudant-Siwicka, źródło: rodziceprzyszlosci.pl
 • Na Fochu wieje wiatr zmian

  Na Fochu wieje wiatr zmian

  Zazwyczaj wieje u nas lekką grozą, ale tym razem letni wiatr przyniósł zmiany: pożegnania, powroty, nowe drogi życia i miejsca zamieszkania. Dzieje się i chcemy żebyście byli dobrze zorientowani w gąszczu wydarzeń.

  Kasia Nowakowska
 • Nowy wspaniały Foch!

  Nowy wspaniały Foch!

  Foch jak wiadomo jest dobry (słuszny, a niekiedy zbawienny), ale nadeszła pora, by stał się też ładny. Żegnaj zgrzebny, skromny foszku! Od dziś Foch.pl w nowej, bardziej eleganckiej odsłonie!

  Kasia Nowakowska
 • Pięć powodów, dla których nienawidzę redesignu

  Pięć powodów, dla których nienawidzę redesignu

  Ledwie się człowiek zadomowi, osiądzie i z zamkniętymi oczyma będzie umiał znaleźć to, czego mu trzeba, a tu TRACH! Katastrofa. Nazywają ją redesignem. Co za paskudne słowo, a jakie ma straszne znaczenie! Jak ja nie cierpię zmian w wyglądzie!

  Dominika Węcławek
 • Praca może zastąpić żonę, gdy odejdzie, dzieci, gdy dorosną. A co, gdy ją tracisz?

  Praca może zastąpić żonę, gdy odejdzie, dzieci, gdy dorosną. A co, gdy ją tracisz?

  Sam o sobie mówi, że nie jest "tym Wojciechem Albińskim, tylko tym drugim". Nie tym, który zadebiutował jako pisarz w wieku 68 lat. Jest kreatywnym człowiekiem ze świata reklamy, który w wieku 35 lat, latem 2012 roku, "na wypowiedzeniu w kolejnym z biur" napisał książkę "Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą (bo że to się stanie, to pewne)", którą można zadedykować wszystkim. Bo przecież wszyscy kiedyś stracą pracę.

  Gosia Tchorzewska
 • Foch po roku: zmiany, zmiany, zmiany!

  Foch po roku: zmiany, zmiany, zmiany!

  Czas płynie, wszystko się zmienia, a życie, życie jest nowelą - po tej porcji truizmów zapraszam na urodzinowy tort Focha oraz koktajl informacji na temat przyszłości serwisu. Świetlanej i pełnej chwały, rzecz jasna.

  Kasia Nowakowska
Więcej o:

zmiany