Kłopotliwe rodzeństwo gwiazd

Potrafią dać w kość nie tylko w dzieciństwie, ale także, gdy są już dorośli. Niektórzy bracia i siostry sławnych ludzi to prawdziwe czarne owce.
Gordon Ramsay Gordon Ramsay Fot. BBC Worldwide John Wright / Amarang.com

Brat Gordona Ramsay'a

Młodszy brat słynnego szefa kuchni Gordona Ramsay'a - Ronnie Ramsay, jest od lat uzależniony od heroiny. Gordon próbował pomagać bratu w wyjściu na prostą, ale bez skutku. W napisanych przez siebie wspomnieniach wyznaje, że brat jest jego największą życiową porażką. Ronnie chcąc wyłudzić od brata pieniądze na narkotyki, groził śmiercią jemu i jego dzieciom. W 2009 roku brat Gordona trafił na ulicę jako bezdomny, po tym, jak za posiadanie heroiny odsiedział prawie rok w indonezyjskim więzieniu, i po powrocie do Wielkiej Brytanii nie miał, gdzie mieszkać.

Hayden Christensen Hayden Christensen Hayden Christensen w Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów - fot. 20th Century Fox

Brat Haydena Christensena

Brat znanego aktora Haydena - Tove Christensen jest producentem filmowym. Poza planem cechuje się dosyć krewkim charakterem, zwłaszcza w życiu miłosnym. Trzy lata temu po kłótni z dziewczyną z impetem wsiadł do samochodu.  Gdy jego partnerka próbowała  dołączyć do niego i otworzyła drzwi,  Tove bez zastanowienia wcisnął gaz i przez kilkanaście metrów wlókł ją za swoim autem. Sąd skazał go na rok terapii oraz prace społeczne. Gdyby dziewczyna wystąpiła z cywilnym oskarżeniem, Tove mógłby mieć poważne problemy, także finansowe.

Matką chrzestną statku jest Mariah Carey Matką chrzestną statku jest Mariah Carey Mariah Carey / facebook.com

Siostra Mariah Carey

Starsza siostra Mariah Carey - Alison Carey Scott jest prawdziwym zmartwieniem dla swojej rodziny i sławnej siostry. Jako piętnastolatka zaszła w ciążę i rzuciła szkołę. Później zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków, co skończyło się poważnym uzależnieniem. W latach dziewięćdziesiątych zakaziła się wirusem HIV. Alison ma w swojej biografii  też aresztowanie za prostytucję.  W internecie można znaleźć  jej anonse, w których oferuje usługi jako call girl. Czy Mariah Carey odcięła się od pomocy siostrze? Tak twierdzi Alison, przyznając jednak, że piosenkarka zapłaciła za jej pobyty w klinikach odwykowych.

Alec Baldwin / NBC Alec Baldwin / NBC Alec Baldwin / NBC

Bracia Aleca Baldwina

Alec Baldwin ma dwóch braci - Daniela i Stephena. Obydwaj dostarczają mu zmartwień. Daniel od lat walczy z marnym skutkiem z uzależnieniem od kokainy, z kolei Stephen ma wieczne problemy finansowe, które doprowadziły do ogłoszenia przez niego bankructwa. Sam Alec również lubi namieszać. Kilka lat temu do sieci wyciekło nagranie, które zostawił na  automatycznej sekretarce swojej córce. Wyzywał w nim dziewczynkę od świń...

Jay-Z fot. Universal Music Polska Jay-Z fot. Universal Music Polska Jay-Z fot. Universal Music Polska

Brat Jay'a-Z

Starszy brat rapera Jay'a-Z - Eric - jako nadużywający narkotyków nastolatek, który jest w  związku z tym w ciągłej potrzebie finansowej- ukradł bratu cenny pierścień. Zrozpaczony poszkodowany w rewanżu postrzelił go w ramię. Gdy to się stało, przyszły raper miał zaledwie 12 lat. Do tej pory niechętnie rozmawia na temat tamtych wydarzeń. Śpiewa za to o nich w utworze ''You Must Love Me'' na wojej drugiej płycie. Na szczęście dla Erica postrzał był jak zimny prysznic, który przyczynił się do odmiany jego losu. Eric nie chował urazy i nie wniósł sprawy przeciw rodzonemu bratu.

1. Reese Witherspoon za film zgarnia od 15 do 20 milionów dolarów. 1. Reese Witherspoon za film zgarnia od 15 do 20 milionów dolarów. Reese Witherspoon/PR Photos

Brat Reese Witherspoon

Reese Witherspoon dba o to, by jej reputacja była bez skazy. Niestety tego samego nie można powiedzieć o jej bracie - Johnie Draperze Witherspoonie. John w przeciwieństwie do Reese nie szaleje w Hollywood, ale w rodzinnym mieście Witherspoonów, czyli Nashville. W 2002 roku aresztowano go za włamanie do domu sąsiadki i próbę gwałtu. W jego kartotece znalazło się także zatrzymanie za jazdę pod wpływem alkoholu. Aktorka nodmawia jakichkolwiek komentarzy na tematy dotyczące jej brata.

Brat Christophera Nolana

Matthew Nolan jest bratem reżysera - Christophera Nolana. Christopher zasłynął filmami ''Mroczny Rycerz'' o przygodach Batmana i ''Incepcja''. O jego bracie też się dużo mówi. W 2009 roku został aresztowany za współudział w morderstwie amerykańskiego biznesmena na Kostaryce. Śledztwo wykazało, że brał udział w przekrętach finansowych na blisko milion dolarów. Do oczarowania bankierów użył wpływów brata - proponował im przejażdżki Batmobilem i wycieczki na plan filmowy.

Więcej o: