Panowie po tuningu

Botoks, przeszczep włosów, lifting twarzy, implanty mięśni brzucha, silikonowe pośladki. Zdziwicie się ilu znanych mężczyzn korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W naszej galerii panowie po tuningu. Miłego oglądania

Simon Cowell

52-letni Brytyjczyk wyjątkowo dba o wygląd zewnętrzny. Producent telewizyjny zasiadający w jury programu X Factor regularnie wstrzykuje botoks, poddaje się zabiegom depilacji klatki piersiowej, zadbał o uśmiech fundując sobie białe jak śnieg licówki. Pytany przez dziennikarzy o zabiegi upiększające odpowiada, że w dzisiejszych czasach to wstyd o siebie nie dbać.

Gordon Ramsay

Słynny szef kuchni do niedawna był właścicielem głębokich i podobno bardzo męskich zmarszczek. Jednak - po namowach Simona Cowella - uznał że i jemu przyda się tuning. Od dwóch lat przynajmniej trzy razy w roku poddaje się zabiegom odmładzającym, a każdy z nich kosztuje go około 600 funtów.

Ben Affleck

39-letni aktor korzysta z dobrodziejstw botoksu. Niektórzy spekulują, że  jego bujne włosy to efekt przeszczepu. Podobno Tom Hanks, John Travolta, Jude Law również są zwolennikami zagęszczania włosów.

Tomasz Jacyków

Stylista uważa, że będąc telewizyjną osobowością nie wypada wyglądać źle. Z tego względu regularnie poddaje się zabiegom upiększającym. Nie wyobraża sobie życia bez botoksu.

Paweł Stasiak

Kiedy kilka lat temu powracał na estradę podrasował swój wygląd. Wokalista legendarnej grupy Papa Dance nie tylko przeszczepił włosy, ale za pomocą botoksu pozbył się zmarszczek, zafundował sobie lifting twarzy, wybielił zęby.

Michael Douglas

67-letni aktor już kilkanaście lat temu poddał się liftingowi twarzy.

Boris Becker

43 letni tenisista na korcie nadal prezentuje się znakomicie. Pytany przez dziennikarzy o receptę na młodość odpowiada żartobliwie, że to zasługa liftingu i rozjaśniana włosów. Specjaliści od medycyny estetycznej podtrzymują, że Becker nie poddał się liftingowi, ale korzysta z zastrzyków z jadu kiełbasianego

Keanu Reeves Keanu Reeves Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Keanu Reeves

46-letni aktor ma niesłychanie gładkie czoło. Lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej są przekonani, że Reeves regularnie korzysta z pomocy botoksu.

Sylvester Stallone

Słynny Rambo nie potrafi pogodzić się z upływem czasu. 66-letni aktor stosuje botoks, nie stroni od liftingu, operacyjnie pozbył się również worków pod oczami.

Mickey Rourke

Hulaszczy tryb życia i zamiłowanie do boksu odbiło się na twarzy niegdyś przystojnego aktora. Rourke przeszedł serie operacji plastycznych, w tym, nie wszystkie okazały się udane.

Krzysztof Ibisz

Korekta górnych i dolnych powiek, zabieg wygładzania zmarszczek - to tylko niektóre z zabiegów upiększających którym poddał się 45-letni prezenter, który nie potrafi pogodzić się z upływem czasu.

Więcej o: