Kiczowate tatuaże gwiazd

Tatuaże są jak moda, z tą różnicą, że niemodną sukienkę można wyrzucić, a tatuaż zostaje na całe życie. Zobacz które z gwiazd są właścicielkami kiczowatych tatuaży.

Angelina Jolie

Ciało aktorki jest pokryte licznymi tatuażami i bliznami po malowidłach, które jej się znudziły lub przestały być aktualne. Aktorka pozbyła się okazałego węża i tatuaży, które dedykowała byłem mężowi Billiemu Bobowi Thornton. Joli nadal jest właścicielką 23 tatuaży. Kilka z nich upamiętnia narodziny jej wszystkich biologicznych i adoptowanych dzieci. Aktorka tatuuje sobie południki i równoleżniki miejsc, w których przyszły na świat. Po urodzeniu bliźniaków Angelinie przybyły dwa nowe tatuaże i możemy być pewni, że będzie ich jeszcze więcej. Aktorka w każdym niemal wywiadzie zapewnia, że siedmioro dzieci to dla niej wciąż za mało. Angelina i Brad planują kolejną adopcję.

Megan Fox

To gwiazda bez stylu. Odkąd pojawiła się w mediach jest notorycznie porównywana do Angeliny Joli. Tak samo jak starsza koleżanka ma słabość do tatuaży.  Jej najmniej oryginalny tatuaż to twarz Marilyn Monroe na przedramieniu.

Cheryl Cole

Piosenkarka jest ulubienicą Brytyjczyków, ale i jej nie udaje się uniknąć krytyki. Media nie pozostawiają na Cole suchej nitki, kiedy piszą o jej mało wysublimowanych i oryginalnych tatuażach. Jeden z tatuaży piosenkarki to kolorowa obróżka z róż wokół uda. Złośliwi dziennikarze uważaj, że Cheryl decydując się na ten tatuaż pokazała, że pomimo sławy i pieniędzy wciąż jest pozbawioną gustu i klasy dziewczyną z klasy robotniczej.

Melanie Griffith

Aktorka wytatuowała sobie imię męża i obrysowała je sercem. Jej tatuaż od lat wygrywa wszelkie konkursy na najbardziej tandetny tatuaż wśród gwiazd.

Jessica Alba

Kokardka, która wyskakuje za każdym razem kiedy aktorka kuca to nie jedyny tatuaż aktorki. Drugi Jessica umieściła w jeszcze bardziej oczywistym i popularnym miejscu, na karku. Bez pomysłu i bez polotu.

Pamela Anderson

Gwiazda Słonecznego Partolu była jedną z pierwszych aktorek pokazujących się z tatuażem. Jej niegdyś bardzo modny drut kolczasty wokół lewego ramienia dzisiaj jest niczym więcej jak tylko obciachem.

Scarlett Johansson

Scarlett ma tatuaż w kształcie wschodzącego słońca po wewnętrznej stronie lewego ramienia. Aktorka zapewnia, że za każdym razem, kiedy spogląda na to dzieło to od razu staję się szczęśliwsza. Tymczasem tatuaż aktorki wygląda tandetnie, jest zbyt kolorowy. Podczas pracy na planie filmowym aktorka musi ukrywać tatuaż, który zazwyczaj nie podoba się twórcom filmów.

Doda

Anielskie skrzydła Polki to oklepany motyw. Bardzo podobne skrzydełka ma na plecach gwiazdka filmów porno Angie Savage.

Victoria Beckham

Wspólną miłością Victorii i jej męża Davida są tatuaże. Para od lat funduje sobie co jakiś czas wymyślne rysunki na skórze. Victoria aż dwa tatuaże dedykowała swojemu mężowi. Jeden z nich - ten po zewnętrznej stronie ręki - jest mało wymyślny, to po prostu inicjały męża. Była piosenkarka, każde narodziny swojego dziecka upamiętnia symbolami na swoim ciele. Domyślamy się, że wraz z narodzinami czwartej pociechy, na skórze Victorii pojawi się kolejne dzieło Louisa Molloy, który jest ulubionym tatuażystą Victorii.

Więcej o: