Bardzo dziwne buty

Od pewnego czasu obuwie przybiera coraz to dziwniejsze formy. Wyselekcjonowałyśmy te najdziwniejsze! Zapraszamy do galerii.

Japonki tosty

Robert Tabor postanowił zaskoczyć wszystkich głodomorów. Rober Taylor zainspirował się jedzeniem, zwierzętami i innymi nietypowymi rzeczami. Kolekcja składa się z 75 modeli.

Spaghetti

Nazwana została Sole Sensations. Buty prezentowane były na wystawach w Nowy Jorku, Los Angeles, Miami i Atlancie, ale nadają się również do chodzenia. Podobają się zwłaszcza gwiazdom, które uwielbiają szokować strojem, jak Lady Gaga.

Ciastko wiśniowe

Model Cherry Pie Mule kosztuje 500.00 dolarów!

Szpilki Pantera

Ekscentryczne szpilki Alex z lwią łapką projektu Christiana Louboutina. Są pięknie wyprofilowane, mają naturalny kolor no i oczywiście czerwoną podeszwę.

Szpilki z procy

Absolwent Bezalel Academy of Arts and Design Kobi Levi tworzy genialne projekty obuwia. Te buty to swego rodzaju dzieła sztuki, unikatowe, zachwycające. projektanta inspirują bowiem produty codziennego użytku.

Hamburger na sportowo

Artysta Olle Hemmondorff zaprojektował Nike Air Max 90 dla wszystkich fanów fast foodów.

Kapcie z bagietki

Projektanci zachwalają obuwie - jadalne i ekologiczne!

Metaliczne oksfordy

Metaliczne oksfordy projektu Comme Des Garçons z 2009 roku. Zachwyciły nas paznokcie pomalowane na krwisto czerwony kolor.

Zobacz także:

Więcej o: