Grzywka. Jak noszą ją gwiazdy?

Grzywka. Każda z nas chociaż raz w życiu poprosiła o nią fryzjera. Fryzura z grzywką zawsze kusi i nigdy nie wychodzi z mody. Dodaje tajemniczości. Jest najlepszym botoksem. Zobacz które z gwiazd romansowały z grzywką. W naszej galerii 10 najlepszych grzywek ostatniej dekady.

Kate Moss

Pierwszy raz z grzywką pojawiła się 3 lata temu. Fryzura modelki wyszła spod nożyczek stylisty Jamesa Browna, prywatnie przyjaciela modelki. W tym roku, podczas promocji swoich najnowszych perfum Moss po raz kolejny zaprezentowała długą grzywkę. Czy i tym razem brytyjska modelka zostanie trendsetterką ogłaszając rok 2011 rokiem grzywki?

Sienna Miller

Aktorka najlepiej czuje się w długich blond lokach. Jednak od czas do czasu zdarza jej się zmienić fryzurę. Kiedy trzy lata temu pojawiła się w nowej fryzurze w filmie Factory Girls świat oszalał na punkcie grzywki!

Lily Allen

Długie, krótkie, z grzywka lub bez. Brytyjska piosenkarka często zmienia uczesanie. W tym roku zaprezentowała proste cięcie, tuż nad linią brwi. Taka grzywka sprawia, że spojrzenie jest zmysłowe, a oczy stają się najbardziej wyeksponowanym elementem twarzy.

Katie Holmes

Aktorka od lat jest wierna jednej fryzurze. To geometryczny bob z prostą grzywka. Klasyka w najlepszym wydaniu.

Liv Tyler

Aktorka ma pociągłą twarz. Przy takim kształcie twarzy grzywka zawsze sprawdza się znakomicie.

Naomi Campbell

Modelka ma wysokie czoło. Fryzura z grzywką to dla niej idealne rozwiązanie. Campbell o tym wie i dlatego od lat wybiera fryzury z długą, prostą grzywką.

Natalia Kukulska

Najnowsza fryzura piosenkarki to grzywka ucięta z ukosa. W przypadku takiej grzywki, najlepiej, kiedy jest warstwowo pocieniowana. To idealna fryzura dla prostokątnej twarzy.

Jennifer Lopez

Seksowna opadającą grzywką na boki nieco odmieniła wygląd Jennifer Lopez, która dotąd nosiła proste włosy z przedziałkiem po środku.

Magdalena Różczka Magdalena Różczka Fot. Michal Mutor / Agencja Wyborcza.pl

Magdalena Różczka

Aktorka od lat jest wierna jednej fryzurze. Grzywka to jej znak firmowy.

Jaga Hupało

Czesze polskie gwiazdy, organizuje pokazy na całym świecie, jest zapraszana na pokazy w Paryżu i Nowym Jorku, samą siebie nazywa hair designerem. Od  lat jest wierna fryzurze z grzywka, która w jej wydaniu zawsze wygląda intrygująco.

Więcej o: