Jak udekorować dom za pomocą lampek choinkowych? [NAJLEPSZE POMYSŁY Z SIECI]

W witrynach sklepowych Boże Narodzenie już się rozpoczęło. Ale czy dom da się udekorować bez wydawania majątku? Te pomysły udowadniają, że to możliwe. Pod warunkiem, że nie brakuje ci odrobiny zdolności manualnych.

Udekoruj korytarz

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Dekoracje wykonane z lampek choinkowych mogą zdobić mieszkanie nie tylko w święta, ale przez całą zimę. Ich ciepłe światło wprowadzi do wnętrz nieco ciepła i przytulnej atmosfery.

Lampki mogą posłużyć do dekoracji korytarza. To efektowne i praktyczne rozwiązanie: światełka będą rozświetlać drogę do innych pomieszczeń w mieszkaniu, a gości przywitają udanym pierwszym wrażeniem.

dekoracje na boże narodzenie dekoracje na boże narodzenie kolaż kobieta.gazeta.pl, fot. www.urbanoutfitters.com/thegardenglove.com

Zamknij światło w słoiku

Lampki choinkowe równie wdzięcznie prezentują się w tej oryginalnej formie. Do przygotowania dekoracji potrzebne będą światełka z zasilaniem na baterie. Dzięki temu bez problemu umieścisz je w dowolnym szklanym naczyniu albo lampionie.

Zaletami tego typu ozdoby jest łatwość jej przygotowania i możliwość ekspozycji w dowolnym pomieszczeniu w domu. Światełka zamknięte w szklanym naczyniu mogą zastąpić lampkę nocną albo być dekoracyjnym dodatkiem w salonie.

Zobacz lampki LED na baterie w ofercie sklepu DaWanda.com

Korzystaj z oryginalnych pomysłów

Twój rower nie mieści się w piwnicy? Świetnie! Dekorując dom na zimę, warto wykorzystywać wszelkie oryginalne rekwizyty. Rower niezależnie od tego, czy zimuje na balkonie, w korytarzu, czy na podwieszeniu, będzie wyglądał pięknie, jeśli udekorujesz go lampkami.

Zgodnie z tym, warto przypomnieć sobie o starym sprzęcie, który nadaje się już tylko na złom. Udekorowany lampkami zewnętrznymi, może być uroczą ozdobą zaśnieżonego ogrodu.

Fot. bloglovin.com/www.digsdigs.com

Przygotuj własną girlandę

Jeśli uwielbiasz girlandy ze światełek, ten pomysł jest dla ciebie. Nie musisz wydawać pieniędzy na kolejny dekoracyjny gadżet. Wystarczą piłeczki pingpongowe i sznur kolorowych lampek choinkowych. Piłeczki wystarczy przedziurawić na tyle, by dało się w nie wcisnąć żarówki lampek. Gotowe!

Ułóż lampki w napis

Ciepłą atmosferę wyczarować za pomocą lampek układając je w słowa. Napis, w zależności od jego treści, będzie idealną ozdobą w sypialni, pokoju gościnnym albo salonie.

Zainspiruj się naturą

Inspiracji do wykonania dekoracji z lampek choinkowych możesz szukać wszędzie. Z pomocą przychodzi natura. Im prościej, tym lepiej.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: