Jennifer Lopez po 20 latach w tej samej kreacji. Opowiada historię sukienki Versace

Jennifer Lopez w piątek 20 września zamykała pokaz domu mody Versace. Piosenkarka na wybiegu wystąpiła w replice znanej sukni, którą miała na sobie podczas rozdania nagród Grammy w 2000 roku. Teraz J.Lo opowiada historię zielonej kreacji.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez od wielu lat zachwyca fanów na całym świecie nie tylko swoim talentem, lecz także ciałem, którego pozazdrościć jej może wiele młodszych kobiet. Aż trudno w to uwierzyć, ale J.Lo skończyła w tym roku 50 lat! To prawdziwa inspiracja oraz motywacja. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba i na pokazie Versace zaprezentowała się w zielonej sukience, którą dwie dekady temu założyła na rozdanie nagród Grammy. 

Jennifer Lopez w sukni Versace po 20 latach

Pokaz domu Versace wiosna-lato 2020 był nie lada zaskoczeniem dla osób obecnych na wydarzeniu, a także dla całego Internetu. Wszystko ze względu na zamknięcie pokazu, do którego zaangażowano Jennifer Lopez. Piosenkarka wystąpiła w dobrze znanej wszystkim zielonej sukni, w której miała już okazję wystąpić niemal 20 lat temu, podczas gali Grammy. Nie da się ukryć, że Jennifer Lopez w tej odważnej kreacji prezentowała się równie dobrze, albo nawet lepiej, co dwie dekady temu. 

 

Jennifer Lopez opowiada historię zielonej sukni Versace

Tuż po pokazie Versace, Jennifer Lopez udzieliła magazynowi Vogue wywiadu, w którym opowiedziała o historii słynnej zielonej sukienki. Piosenkarka zdradziła m.in., że na początku nie miała w co się ubrać na rozdanie Grammy w 2000 roku, a stylistka, która przyniosła jej jedynie trzy kreacje, wcale nie była przekonana do zielonej sukni Versace. Jennifer Lopez postawiła jednak na swoim i na czerwonym dywanie zachwyciła wszystkich tym odważnym wyborem. J.Lo zdradziła także, że tuż po gali zielona suknie 'jungle dress' Versace była tak często wyszukiwana w Google, że stało się to inspiracją do powstania Google Images.

 
Więcej o: