Książę Harry to kopia dziadka? Zdjęcia Filipa z młodości robią furorę

Od kilku dni w mediach na całym świecie przypominane są różne wydarzenia z życia księcia Filipa. Często pokazywane są także jego zdjęcia z młodości. Uwagę przykuwa zwłaszcza jedna z okładek magazynu "Paris Match" z 1957 roku.

W połowie lutego w mediach zaczęły pojawiać się informacje o złym stanie zdrowia księcia Filipa. Wówczas 99-latek trafił do szpitala, w którym przeszedł operację serca, a w połowie marca po udanym zabiegu, wrócił do domu. Niestety mąż królowej Elżbiety zmarł nad ranem w ubiegły piątek w zamku Windsor. Pogrzeb księcia Edynburga odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 kwietnia 2021 roku.

Zobacz wideo Sekretny ślub i oskarżenia o rasizm:

Książę Harry to kopia dziadka?

Od kilku dni w mediach na całym świecie przypominane są różne wydarzenia z życia księcia Filipa. Często pokazywane są także jego zdjęcia z młodości. Uwagę przykuwa zwłaszcza jedna z okładek magazynu "Paris Match" z 1957 roku. Zdaniem wielu osób jeden z wnuków jest niezwykle podobny do Filipa. Mowa o księciu Harrym. 

Ten sam podbródek, kontur twarzy i charakterystyczna, ruda broda. Porównując aktualne zdjęcia Harry'ego i stare zdjęcia Filipa, nie można zaprzeczyć, że obaj wyglądają bardzo podobnie. Zobaczcie, jak wygląda wspomniana okładka magazynu "Paris Match" z 1957 roku:

 

Książę Harry to kopia dziadka? Zdjęcia Filipa z młodości robią furorę

Jak wynika z różnych doniesień medialnych, podobieństwo do Filipa, objawia się także w zachowaniu księcia Harry’ego. Dziadka i wnuka łączyły nie tylko poczucie humoru i zamiłowanie do wojska, lecz także pasja do ogrodnictwa i sztuki. 

Prince PhilipPrince Philip Fot. ASSOCIATED PRESS / AP Photo

Może cię także zainteresować:

Więcej o: