Matilde Rossi należy do WAGs, które trzeba znać. To żona polskiego bramkarza

Matilde Rossi i Łukasz Skorupski pobrali się w 2017 roku, a już rok później zostali rodzicami. Włoszka zrezygnowała z kariery modelki, ale nie narzeka na brak fanów. Chociaż nie jest tak popularna jak Anna Lewandowska, to jej konto na Instagramie obserwuje 240 tys. użytkowników. Czym się zajmuje?

Łukasz Skorupski poznał Matilde Rossi, gdy grał jeszcze w Empoli. Włoszka wówczas robiła karierę jako modelka w Cagliari na Sardynii. Tamtejsza prasa określała ją jako "piękną", "zmysłową" i przede wszystkim "na topie". 

Zobacz wideo Partnerki polskich piłkarzy przyjechały na mecz ze Słowacją
Na początku sam się dziwiłem, że się ze mną spotyka. Powiedziała, że jestem w jej guście. Matilde pochodzi z Sardynii. To przepiękne miejsce

- wspominał później Skorupski w rozmowie z "Super Expressem".

Kim jest Matilde Rossi? 

Jak informuje portal strettoweb.com Rossi urodziła się w 1993 roku i jest córką dentysty. Sama, zanim rozpoczęła karierę modelki, próbowała swoich sił jako asystentka ojca.

 

Za Skorupskiego wyszła, gdy miała 24 lata. Para wzięła ślub w 2017 roku na Sardynii, a tydzień później wyprawili drugie wesele w Polsce. W 2018 roku Matilde Rossi urodziła syna i postanowiła całkowicie poświęcić się rodzinie. Jest wielką miłośniczką psów.

 

Jej rodzice mają hodowlę czworonogów na Sardynii i żona Skorupskiego bardzo im pomaga w tym biznesie. Posiada nawet licencję szkoleniową i jest bardzo zaangażowana w naukę czworonogów. Sama ze swoimi pupilami rasy Cane Corso często pojawia się na wystawach.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej mężaMarina Łuczenko wspiera męża po samobójczym golu. "Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy"

Więcej o: