Strój na imprezę firmową w każdych okolicznościach [impreza w klubie, restauracji, plenerze]

Strój na imprezę firmową w plenerze zdecydowanie będzie różnił się od stylizacji do klubu. Szukasz pomysłu na piątkowy wieczór? Sprawdź nasze propozycje.

Imprezy firmowe to forma integracji pracowników. Takie spotkanie może mieć charakter oficjalny lub bardziej prywatny. Przed imprezą w gronie kolegów i koleżanek z pracy zwłaszcza firmowi debiutanci zastanawiają się, jaki powinien być idealny strój. Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

Zobacz wideo Moda zrównoważona albo eco aware - czym jest? Jak zmienia się branża?

Ubiór na imprezę firmową zgodny z dress codem - kilka podstawowych zasad 

W pracy często obowiązuje ściśle określony dress code, formalny strój na co dzień najczęściej towarzyszy pracownikom także podczas imprez firmowych. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie stylizacja, która sprawdza się w biurze. 

Chusta na głowę. Zdjęcie ilustracyjneChusta na głowę - przełam schemat i sprawdź gotowe pomysły na stylizację

Jak się ubrać na imprezę firmową bez formalnych ram?

Jak się ubrać na imprezę firmową? Pracownicy, którzy w miejscu pracy nie muszą ubierać się w ściśle określony sposób, na imprezę firmową także mogą postawić na typowy casual z tą różnicą, że zamiast mocnych kolorów zdecydowanie lepiej będzie się prezentować klasyczna czerń, czy neutralne beże. Na przykład do jeansów. 

Zobacz też: Ten fason spodni pięknie modeluje i wysmukla sylwetkę! W sieciówkach znajdziesz je za grosze

Jak się ubrać na imprezę firmową w plenerze? 

Imprezy na łonie natury typu zawody sportowe, pikniki rodzinne? W tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości. Na imprezach sportowych obowiązuje wygodny strój i dedykowane obuwie, na rodzinny piknik na łonie natury sprawdzi się sukienka lub bardziej praktyczny kombinezon. Ubiór na imprezę firmową w plenerze oznacza styl sportowy z nutką elegancji na przykład w postaci dodatków: zegarek, torebka, szal. 

Podsumowując, ubiór na imprezę firmową należy dopasować do miejsca, ale też nie powinniśmy bardzo odbiegać od stylu, który towarzyszy nam każdego dnia. 

Jak się ubrać na imprezę firmową w klubie? - impreza pod kontrolą 

Jak się ubrać na imprezę firmową w klubie? Klasyczna mała czarna lub dopasowany czarny garnitur w towarzystwie wysokich szpilek to idealne propozycje w kategorii stylizacja na imprezę firmową w imprezowym stylu. Poniżej kilka przykładów. 

 
 
 

Jak się ubrać na imprezę firmową w restauracji - intymny spotkanie w ścisłym gronie 

Jak się ubrać na imprezę firmową w restauracji? Wszystko zależy od pory dnia, przed wieczorem idealna będzie jasna koszula lub miękki kardigan. Wieczorem sprawi dziś T-shirt typu basic i ozdobny żakiet. Zarówno do jednej jak i drugiej stylizacji pasują klasyczne jeansy pod warunkiem, że dobierzemy do nich eleganckie obuwie.

 
 
 
 

szafa kapsułowaSzafa kapsułowa. Stwórz miejsce, w którym panuje idealny porządek

Stylizacja na imprezę firmową - zawody sportowe lub rodzinny piknik 

Jak się ubrać na imprezę firmową w plenerze? Sportowa elegancja i romantyczne stylizacje - musi być wygodnie, ale jednocześnie z klasą.  Kilka propozycji znajdziesz poniżej. 

 
 
 
 
 

Zobacz też: Tajemnicze symbole na metkach. Sieciówki manipulują rozmiarami? "Pomyślcie, jak to musi oddziaływać na psychikę"

Więcej o: