Czy każda kobieta ma pieprzyk na nadgarstku? W sieci zawrzało przez tę zagadkę

Wydawać by się mogło, że pieprzyki to jedne z unikalnych cech, które odróżniają nas od innych osób. Internautki dokonały jednak zaskakującego odkrycia - jak się okazało, wiele kobiet ma pieprzyk dokładnie w tym samym miejscu! - Wyglądają jak kopie, które ktoś umieścił w tym samym miejscu - piszą zaskoczone.

"Pa-nie… Czy na środ-ku wa-szych nad-garst-ków też jest wi-docz-ny pie-przyk, czy to tyl-ko mit?" - zapytała jedna z użytkowniczek Twittera, niespodziewanie rozpoczynając tym wyzwanie na masową skalę. Jak się okazało, rzeczywiście, większość osób ma w tym miejscu znamię, a zdumieni odkryciem internauci i internautki zaczęli wręcz "zalewać" sieć zdjęciami swoich pieprzyków.

Też masz pieprzyk w tym miejscu?

- One naprawdę wyglądają identycznie! A w dodatku znajdują się w tym samym miejscu! - napisała jedna z zaskoczonych internautek. - Na początku wydawało mi się, że to jakiś żart, ale znamiona wyglądają jak kopie, które ktoś umieścił w tym samym miejscu - dopowiedziała kolejna, porównując do siebie setki udostępnionych zdjęci, potwierdzających zaskakujące odkrycie.

Patricia Kazadi już tak nie wygląda. Aktorka zmieniła fryzuręPatrycja Kazadi cierpiała na zaburzenia odżywiania

I trudno nie przyznać im racji, pieprzyki, jakie możemy zobaczyć na udostępnionych w sieci zdjęciach, naprawdę wyglądają bardzo podobnie. Same także sprawdziłyśmy swoje nadgarstki i jak się okazało, my też mamy w tym miejscu podobne znamiona.

Część internautek i internautów zaczęła doszukiwać się w tym większej teorii, twierdząc, że nie może być to zwykłym zbiegiem okoliczności. Jak się jednak okazuje, pieprzyki na rękach nie są niczym wyjątkowym. Nadgarstek to bowiem jedna z tych części ciała, które są najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych i to właśnie pod ich wpływem na skórze pojawiają się pieprzyki. Ponadto kobiety mają w tym miejscu delikatniejsze owłosienie lub całkowicie się go pozbywają, stąd to właśnie u kobiet częściej możemy zaobserwować te znamiona.

DodaDoda odcina się od skandalu z Emilem Stępniem. "Nie mam siły"

Więcej o: