Megawyprzedaż Zara: kurtka puffer damska teraz 50% taniej! Podobne kupisz w HM i Reserved

Kurtka puffer damska to jedna z najczęściej wyszukiwanych i kupowanych kurtek w ostatnim czasie. Pomimo tego, że jest dość krótka to wciaż bardzo ciepła, dzięki czemu zyskała swoją popularność. W sklepach Zara, Reserved i HM możesz kupić je teraz na megawyprzedażach!

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wraz z zastaniem nowego roku przywitała nas nie tylko nowa kartka w kalendarzu, ale także wiele ciekawych wyprzedaży w popularnych sieciówkach. Można z nich skorzystać i kupić popularną kurtkę puffer. W sklepach Zara, Reserved i HM możesz kupić ją teraz, na mogą wyprzedażach. Jej ceny są nawet 50% niższe.

Zobacz wideo To była jedna z cieplejszych zim i ma to swoje konsekwencje

Megawyprzedaż Zara: kurtka puffer damska w obniżonej cenie. Ten model jest 50% taniej

W sklepie Zara zainteresowała nas jedna propozycja. Jest to pikowana kurtka typu puffer z tkaniny water repellent. Zastosowano w niej wysoki kołnierz, długie rękawy i wewnętrzny ściągacz przy mankiecie. Zauważyć można także przydatne kieszenie z przodu i elastyczny troczek z zaciskami typu stopper umożliwiający regulację szerokości dołu. Zapięcie, jakie zastosowano w tym modelu to jedynie zatrzaski. Cena tej kurtki została obniżona na wyprzedaży o 50% i wynosi teraz 119,00 zł.

kurtka pufferkurtka puffer Zara

HM: krótka kurtka puffer damska taniej o 40%. Ten model można kupić w 5 kolorach

Kolejna propozycja, jaką dziś zaprezentujemy, pochodzi ze sklepu HM. Jest to krótka watowana kurtka z tkaniny. W tym modelu zastosowano stylową stójkę, zapięcie na suwak, kieszenie po bokach i  elastyczne brzegi rękawów. Jest również sznurek do ściągania u dołu i podszewka. Kurtka ta dostępna jest w 5 kolorach, a jej cena została teraz obniżona i wynosi 89,99 zł.

kurtkakurtka HM

Wyprzedaż Reserved: kurtka puffer z wysokim kołnierzem. Jest ciepła i stylowa

Kolejną już propozycja w naszym zestawieniu możecie znaleźć w sklepie Reserved. Ta ocieplana kurtka o swobodnym fasonie typu puffer, wykonana została z pikowanego materiału w modnym kolorze. Dodano do niej wysoki kołnierz, zapięcie na zamek a na dole troczki ze stoperami. Nie zapomniano także o dwóch kieszeniach po bokach. Cena tej kurtki na wyprzedaży wynosi 99,99 zł.

kurtkakurtka Reserved

Więcej o: