Gwiazda Euforii kłamała, ile ma lat. Internauci dotarli do jej aktu urodzenia. Po co jej to było?

Alexa Demie jest gwiazdą serialu "Euforia". Internauci dopatrzyli się oszustwa z jej strony. Okazuje się, że gwiazda zaniżyła swój wiek o kilka lat. Nikt by się nie zorientował, bo Demie wygląda rzeczywiście, jak nastolatka. Ile w rzeczywistości ma lat?

Więcej o gwiazdach "Euforii" znajdziecie na Gazeta.pl

Często bywa tak, że gwiazdy wcielające się w role nastolatków w rzeczywistości są dużo starsze i chyba nikogo to nie dziwi. Przykładem mogą być, chociażby aktorzy grające w serialu "Riverdale", który uczęszczali do tamtejszego liceum, a większość z nich ma koło 25 lat. Również w serialu "Euforia", który obecnie bije rekordy oglądalności, są aktorzy, którzy w serialu wcielają się w nastolatków. Do tego grona zaliczyć możemy Alexę Demie. Internauci przyłapali aktorkę na kłamstwie. O co chodzi? 

Zobacz wideo

Alexa Demie kłamała w kwestii wieku 

Pewne jest, że odtwórcy głównych ról serialu "Euforia" stali się inspiracją dla młodzieży. Ich perypetie są odzwierciedleniem problemów wieku nastoletniego, więc nic dziwnego, że wiele osób doszukuje się w tym serialu swojej historii.

EuforiaW tym sezonie rezygnujemy z podkładu. Makijaż z "Euforii" to hit tej wiosny

Alexa Demie w serialu wciela się w postać Maddy Perez. Na temat wieku tej aktorki krążyło sporo spekulacji. Gdy po raz pierwszy obejrzeliśmy "Euforię" na ekranach naszych telewizorów sądzono, że Alexa ma 20 lat. W 2019 udzieliła wywiadu magazynowi "In Style", z którego wynikało, że ma 24 lata. Taką samą wersję opisał "New York Times". 

 

Internautom nie dawało to jednak spokoju i postanowili pogrzebać trochę w sieci, szukając właściwej odpowiedzi na pytanie "Ile Alexa Demie ma lat?". Fani znaleźli aktorkę na liście absolwentów jednego z amerykańskich liceum, z którego wynikało, że Demie skończyła szkołę w 2008 roku. To z kolei dowód na to, że gwiazda jest starsza, niż twierdzi. Ktoś poszedł nawet o krok dalej i znalazł akt urodzenia Alexy Demie, z którego dowiadujemy się, że gwiazda urodziła się 11 grudnia 1990 roku. 

Część fanów stanęła w obronie aktorki

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, fani podzielili się na dwa obozy. Część z nich od razu zaczęła tworzyć i wrzucać memy do sieci wyśmiewając działania aktorki. Inni zaś bronili jej, tłumacząc, że w Hollywood od lat panuje dyskryminacja kobiet ze względu na ich wiek i nic dziwnego, że Alexa Demie trochę zakrzywiła rzeczywistość. 

Doda na odważnym zdjęciu. Fani w komentarzach mocno podzieleni: 'Za dużo golizny' (zdjęcie ilustracyjne)Doda na odważnym zdjęciu. Fani w komentarzach podzieleni: "Za dużo golizny"

Więcej o: