Te znaki zodiaku to straszni zazdrośnicy. Uwielbiają kontrolować sytuacje i drugą połówkę

Zazdrość obecna jest w praktycznie każdym związku. Jeżeli wszystko zachowane jest w granicach przyzwoitości to i ona może dodać pikanterii relacji. Gorzej, jeżeli partner ma predyspozycje do chorej i przesadnej zazdrości. Sprawdź, czy masz do czynienia z jednym z nich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektóre znaki zodiaku o wiele łatwiej ulegają obsesji kontrolowania kogoś i bycia o niego zazdrosnym. Jak się okazuje, może to mieć związek z posiadanym znakiem zodiaku i jego predyspozycjami. Na które osoby lepiej uważać, by nie wywołać niechcianych reakcji? Oto trójka najbardziej zazdrosnych znaków.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Zazdrosny Skorpion nie pozwoli spojrzeć na innego

Skorpiony to wyjątkowe trudne i komplikowane osoby. Również w kwestii zazdrości trzeba na nich uważać. Jedno spojrzenie może być dla nich powodem do kłótni. Uwielbiają kontrolować sytuację i panować nad wszystkim. Jak coś idzie nie po ich myśli to łatwo ich wyprowadzić z równowagi. Skorpiony stwarzają pozory swobody, lecz wszystko, co przy nich robisz, jest skrupulatnie zapamiętywane. Chcą wiedzieć wszystko o Twoim życiu, od pisanych maili po rozmowy na Facebooku.

Rak zazdrości, bo boi się, że cię straci

Zazdrość Raka wynika raczej ze strachu utraty bliskiej osoby. Nie mają tendencji do kontrolowania sytuacji czy dominacji partnera. Ich zazdrość ma podłoże w ich małej pewności siebie i kompleksach, które sprawiają, że czują się niewystarczający. Starają się więc jak najbardziej związać ze sobą drugą osobę. Wykorzystują do tego techniki emocjonalne, które długo pozostają w pamięci. Lepiej uważać, bo Rak może obarczyć Cię winą za wszelkie niepowodzenia.

Lew chwali się swoją własnością

Lwy uwielbiają życie towarzyskie i pokazywanie się z drugą połówką, niczym nagrodą w konkursie. Od swojej połówki wymagają wsparcia i zrozumienia. Życie na świeczniku budzi w zodiakalnych lwach obawę przed publicznym ośmieszeniem. Jeżeli partner z nim zerwie, zdradzi lub wyrządzi jakąś przykrość. Z tego wynika jego chęć kontroli i panowania nad drugą osobą i oczywiście sytuacją wizerunkową.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: