Mówi o sobie "babcia" i ma 20 kolczyków na całej twarzy. Już planuje kolejne

Tiktokerka @lefthanded_granny przedstawia się jako Babcia. Jednak z pewnością nie przypomina stereotypowej starszej pani. Kobieta chce pokryć całe ciało kolczykami. W tej chwili tylko na twarzy ma 20 kolczyków i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Amerykanka ma 20 kolczyków na twarzy

Tiktokerka, którą w sieci znajdziemy pod nickiem @lefthanded_granny zaskakuje swoim wizerunkiem. Kobieta od lat eksperymentuje z własnym wyglądem i przeznacza mnóstwo czasu oraz pieniędzy na ozdabianie własnego ciała. Ma mnóstwo tatuaży. Jej największa pasją jest jednak piercing.

Tylko na twarzy ma aż 20 kolczyków. Łącznie posiada ich 29. Kobieta nosi do tego mocny makijaż i kolorowe peruki. Na każdym kroku podkreśla, że jest szczęśliwa i zachwyca się tym, jak wygląda.

Bolesne zabiegi

@lefthanded_granny często opowiada za pośrednictwem mediów społecznościowych o zabiegach, które wykonuje. Nie boi się bólu i jak przyznaje otwarcie, niektóre z nich były bardzo bolesne. Nie zatrzymuje się jednak. Wciąż chce ozdabiać ciało kolejnymi kolczykami. Jak przekonuje:

Chcę przekłuć jeszcze wiele miejsc na swoim ciele.

Jest zainteresowana przekłuciem niemal każdej części ciała. Wzbrania się jedynie przed dolną częścią łydki w okolicach ścięgna Achillesa. Wie, że to niebezpieczne i mogłoby się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu. Dziewczyna zamierza jednak wykonać tzw. mandible piercing. Zabieg ten jest nielegalny w stanie Indiana, w którym mieszka. Na czym polega? Chodzi o przekłucie skóry pod językiem. Kolczyk przechodzi przez skórę i sięga aż do brody i wychodzi z brody. Kobieta wciąż szuka specjalisty, który podejmie się zabiegu.

Internauci uważają jednak, że to już przesada. Jej wygląd także spotyka się raczej z negatywnymi komentarzami:

 Tego jest za dużo... tak myślę.
 Błagam... czy ty jesteś człowiekiem?
Wyglądasz okropnie.
Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie
Więcej o: