Krótka poranna modlitwa za trudnego małżonka. Może pomóc w czasie kryzysu

Wasze małżeństwo przeżywa kryzys? Kontakt z małżonkiem jest od jakiegoś czasu trudny? Jeśli tego typu problemy nie są ci obce, poznaj modlitwę, która może okazać się pomocna.
Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, jakie obawy miał jej mąż przed drugim dzieckiem:

Dla wielu chrześcijan poranna modlitwa to bardzo ważny element codzienności. Pozwala nie tylko na duchowe przygotowanie do wyzwań dnia, lecz także na skierowanie naszych próśb do Stwórcy. Jeśli więc przeżywasz jakąś trudną sytuację, warto poprosić o wsparcie i pomyślne rozwiązanie problemu. 

Krótka poranna modlitwa za trudnego małżonka

Twój kontakt z mężem jest gorszy niż zazwyczaj? Wasza relacja przeżywa kryzys? Oto modlitwa, która może okazać się pomocna w takich sytuacjach. 

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał, zanim dałeś nam życie. Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb, mojego męża/żonę, najbliższą mi osobę. Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać. Ufam Twojej miłości.
Otocz ukochanego mojego swoją opieką i chroń od wszelkiego złego. Niech Twój Anioł czuwa nad nim i niech Go strzeże. Spraw, by było mu dobrze, zachowaj go w zdrowiu. 
Dodaj sił i napełnij radością. Niech go otacza ludzka życzliwość, niech na swej drodze spotyka serdeczne uśmiechnięte twarze.
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas, doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie. Pomóż nam, Panie, odbudować dom, w którym Ty zamieszkasz z nami na zawsze.
Wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu złym zrządzeniem losu mogą obrócić się wniwecz. Ale ufam Ci i mocy Sakramentu, w którym nas połączyłeś. Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich pamiętaj o nas.
Wierzymy Twojej Miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.