Modne płaszcze na wiosnę 2023. Te modele będą królować! Są efektowne i wygodne

Trendy na wiosnę 2023 zapowiadają się interesująco. Powraca klasyka, ale również bawimy się kolorem i fasonem. Nie zabraknie też nowości wśród materiałów. Jakie płaszcze będą najmodniejsze wiosną? Oto kilka najważniejszych trendów.

Choć do astronomicznej wiosny jeszcze trochę, to już wiele osób rozgląda się za odzieżą wierzchnią na nową porę roku. To symboliczne przywoływanie ciepła i pożegnanie z grubymi kurtkami i płaszczami. A jeśli chcemy dokonać wyboru modnego na wiosnę, to warto zapoznać się z kilkoma najważniejszymi trendami. Dobra wiadomość jest taka, że dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Oto kilka najciekawszych i modnych płaszczy na wiosnę 2023. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dekonstrukcja prochowca. Łączenie różnych materiałów i długość maxi

Jednym z najważniejszych trendów będą prochowce, ale nie takie, jakie znaliśmy do tej pory. Teraz stawiamy na intensywne kolory, które ogłoszono jako najmodniejsze na wiosnę, a wśród nich znalazła się kadmowa żółć. Modny prochowiec to prochowiec łączący różne materiały, szeroki i bardzo długi. Ma być oryginalny, ale oparty na klasyce.

 

Druga skóra i szalone wzory. Takie płaszcze mają charakter

Drugi ważny trend to płaszcze z imitacji skóry, które mają fason klasycznego trencza, długie i wiązane w talii. To propozycja dla fanek nieco odważniejszych rozwiązań. Płaszcz z imitacji skóry wygląda bardzo stylowo i z pazurem. Modne będą płaszcze camelowe i czarne, ale również te w bardziej szalonych kolorach. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Spodnie damskie do pracy, które wysmuklą uda i brzuszek!

Wiosną stawiamy również na wzory i printy w szalonej odsłonie. Bawimy się fakturą i kolorem. Takie warianty dodają energii i idealnie pasuje do nowej pory roku.

 

Płaszcze w najmodniejszych kolorach wiosny. Pomarańcza rządzi

Niezwykle na czasie będą także krótsze płaszcze o luźnym kroju niczym kimono, ale w intensywnym kolorze np. pomarańczowym. To doskonały sposób na wyróżnienie się w tłumie, a przy tym wygodne okrycie, które można dostosować do sylwetki.

 
Więcej o: