Pierwsza taka sytuacja w "Mam talent". Złoty przycisk wcisnęli wszyscy jurorzy. "To było wybitne"

"Mam talent" to format, który popularnością cieszy się na całym świecie. Widzowie w Stanach od stycznia oglądają specjalną edycję talent-show, "America's Got Talent: All-Stars". W ostatnim odcinku doszło do historycznego momentu. Jeden z uczestników otrzymał złoty przycisk... od wszystkich jurorów.

"America’s Got Talent: All-Stars" to specjalna edycja popularnego talent-show. Udział w niej biorą zwycięzcy, finaliści i ulubieni przez widzów uczestnicy nie tylko amerykańskiej wersji programu, lecz także tych zagranicznych. Na zwycięzcę czekać będzie pół miliona dolarów, a w kolejnych odcinkach można było obserwować powrót znanych i lubianych twarzy. W ostatnim odcinku show pojawił się Tom Ball, który rok temu brał udział w brytyjskiej edycji "Mam talent".

Zobacz wideo Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wszedł na scenę i zaśpiewał "The Sound of Silence". "Najlepszy występ w historii tego programu"

Tom Ball to wokalista, który w 15. edycji programu "Britain's Got Talent" dotarł do finału. Nie wygrał, jednak dobrze zapisał się w pamięci jurorów i widzów oczarowanych jego głosem. 24-latek został zaproszony do specjalnej edycji show z udziałem uczestników znanych już z poprzednich edycji tego formatu. Rywalizacja jest zacięta, w każdym z odcinków ścierają się bowiem najlepsi z najlepszych, obdarzeni niezwykłymi i niecodziennymi talentami

Tom Ball postanowił zaśpiewać piosenkę "The Sound of Silence" autorstwa duetu Simon & Garfunkel i po raz kolejny zaczarował publiczność. – Jestem trochę zły. Chciałbym, żeby to był pierwszy raz, kiedy cię usłyszałem – przyznał Simon Cowell, który jest jurorem także w brytyjskiej edycji show. – Niczym wnuk Susan Boyle. Dla mnie to najlepszy występ w historii tego programu – dodał. – To było wybitne – przyznała Heidi Klum. Wokalista otrzymał złoty przycisk od trójki jurorów. Wcisnął go nawet prowadzący program Terry Crews. Ball w spektakularnym stylu przeszedł do kolejnego etapu, przechodząc do historii.

 

Brał udział w brytyjskiej edycji "Mam talent". Już wtedy skradł serca jurorów i publiczności

Tom Ball na co dzień pracuje jako nauczyciel w liceum. W 2022 roku pojawił się w 15. sezonie brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Podczas przesłuchania zaśpiewał piosenkę "Writing's On The Wall" Sama Smitha. Oczarował publiczność i jurorów i dotarł do finału, jednak ostatecznie zajął trzecie miejsce. Teraz został zaproszony do gwiazdorskiej edycji amerykańskiego "Mam talent". Do programu "America's Got Talent: All Stars" zaproszono łącznie 60 byłych uczestników i uczestniczek edycji z całego świata. Finałowy odcinek zaplanowano na 13 lutego 2023 roku.

 
Więcej o: