Pokazuje, co znajduje w sklepowych śmietnikach. Zawartość zaskakuje. "Wzięłabym wszystko"

Tiktokerka @glamourddive w krótkich nagraniach pokazuje, co znajduje w śmietnikach niektórych sklepów. Zawartość dla wielu może być zaskoczeniem. Okazuje się, że to nie tylko żywność, ale również kosmetyki, czy akcesoria do włosów. "Wzięłabym wszystkie pudełka".

Okazuje się, że wiele sklepów wyrzuca produkty, które się nie sprzedały, a nie są zniszczone. Mowa nie tylko o żywności, ale również o zabawkach, akcesoriach czy kosmetykach do makijażu. Ceny niektórych z nich na sklepowych półkach są bardzo wysokie. Tiktokerka @glamourddive regularnie publikuje filmiki, w których pokazuje, co udaje jej się znaleźć w śmietnikach. Obserwatorzy nie mogą się nadziwić. "Wzięłabym wszystkie pudełka"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nastolatkowi nie chciało się podejść do śmietnika. Straż miejska ukarała go mandatem

Regularnie przeszukuje śmietniki pobliskich sklepów. To, co znajduje, zaskakuje

Jedno z nagrań opublikowanych przez @glamourddive od stycznia wyświetlono już ponad 1,7 mln razy. Zyskało też ponad 125 tys. polubień. Kobieta w krótkim wideo pokazała, co znalazła w pudełkach wyrzuconych przez pracowników pewnego sklepu z kosmetykami. Zawartość zaskakuje. Po krótkim przejrzeniu okazało się, że niektóre kosmetyki wciąż miały zabezpieczenia i nie były wcześniej otwierane. Tiktokerka znalazła nie tylko produkty do pielęgnacji, ale w tym przypadku również i skarpetki czy ozdoby do włosów. @glamourddive pod koniec nagrania powiedziała, że poszuka schroniska dla kobiet, któremu przekaże znalezione akcesoria.

Należy zwrócić uwagę, że niektóre produkty wyrzucono nie tylko dlatego, że nie zostały kupione. Mogły stracić ważność, zostać zwrócone lub być wcześniej używane. To sprawia, że do podobnych filmików warto podchodzić z rozwagą.

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi z odważnym dekoltem do pępka. "Królowa powróciła"

Obserwatorzy tiktokerki nie mogą się nadziwić. "Wzięłabym wszystkie pudełka"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka, którzy podobnie jak autorka byli mocno zdziwieni zawartością wyrzuconych pudełek. Niektórzy zwrócili jednak uwagę, że większość kosmetyków mogła zostać wyrzucona ze względu na kończący się termin przydatności do użycia.

Prawdopodobnie przeterminowane.
Wzięłabym wszystko i zatrzymała dla siebie.
Dziewczyno, może ja też zacznę to robić.
Wzięłabym wszystkie pudełka, a to, co mi się nie podoba, oddałabym lub sprzedała.
Bardzo się cieszę, że oddajesz je do schronisk, to jest piękne.

Ewa Błaszczyk opowiada o stanie zdrowia córki Ewa Błaszczyk o stanie zdrowia córki. "Medycyna jest niewystarczająca"

Więcej o: