Pierwszy tatuaż zrobiła, gdy miała 48 lat. Dziś jest najbardziej wytatuowaną kobietą w Polsce

Choć jeszcze niedawno tatuaże wzbudzały mieszane uczucia, dziś coraz więcej osób decyduje się, by małe dzieła sztuki zdobiły ich skórę. Nie brakuje także śmiałków, u których tusz pokrywa większość ciała. Jedną z nich jest Adrianna Eisenbach, najbardziej wytatuowana kobieta w Polsce.

Pochodząca z Wrocławia Adriann Eisenbach zyskała popularność za sprawą udziału w siódmym sezonie programu "Królowe życia". Od razu zwróciła uwagę widzów ze względu na swój odważny i niebanalny wizerunek. Kobieta słynie z niezwykle kolorowych i pięknych fryzur oraz niekiedy nawet drapieżnych stylizacji. Nie można również zapomnieć o jej tatuażach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

Uczestniczka programu "Królowe życia" została najbardziej wytatuowaną kobietą w Polsce. "Mega się tym zachwyciłam"

13 lutego 2022 roku w wieku 53 lat Adrianna Eisenbach ustanowiła nowy rekord i stała się najbardziej wytatuowaną kobietą w Polsce. Wedle obliczeń specjalistów, którzy zastosowali metodę pomniejszenia powierzchni całkowitej skóry o wartość powierzchni niewytatuowanej, jej ciało aż w 96,05 proc. pokryte jest malunkami. Niewytatuowane ma jedynie policzki, powierzchnię przednią brody, linię gałęzi żuchwy i część powierzchni podeszwy stóp. Kobieta jest niezwykle dumna z tytułu, jaki udało jej się uzyskać, o czym świadczy wpis na Instagramie.

Rekord najbardziej wytatuowanej Polki ustanowiłam i mega się tym zachwyciłam

- napisała.

Dla porównania w Księdze Rekordów Guinnessa znajdziemy najbardziej wytatuowaną kobietę świata, której ciało w 98,75 proc. pokrywają malunki. Od 2017 roku jest nią Charlotte Guttenberg z USA.

 

Od zawsze marzyła, by tatuaże pokrywały całe jej ciało. Pierwszy zrobiła w wieku 48 lat

Pierwszy tatuaż wykonała w 2017 roku, gdy miała 48 lat. Najpierw malunki pokryły dół jej pleców, następnie ręce, pozostałą część pleców, brzuch oraz biust, dekolt i szyję. Później były nogi, dłonie, stopy, a na samym końcu również część twarzy. Jak przekonuje, każdy tatuaż jest w pełni przemyślany oraz wyjątkowy i żadnego nie żałuje. 

 
Więcej o: