Poddała się zabiegowi powiększania warg. Kilka dni później myślała, że "straci usta"

Tiktokerka @its_just_janz postanowiła powiększyć usta. Cały proces gojenia zrelacjonowała na nagraniu. Okazało się, że szóstego dnia przeżyła kryzys i musiała zasięgnąć porady specjalisty. "Pomyślałam: o nie, tracę dopływ krwi do ust, stracę usta".

W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Tiktokerka @its_just_janz w jednym z nagrań udokumentowała, co działo się z jej ustami po tym, jak pierwszy raz w życiu postanowiła je wypełnić. Pokazała każdy dzień rekonwalescencji oraz to, jak jej wargi z dnia na dzień ulegały zmianie. Okazuje się, że nie obyło się bez trudności.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Tiktokerka postanowiła powiększyć usta. Pokazała dzień po dniu, co działo się z jej wargami

Tiktokerka @its_just_janz mieszka na co dzień w Los Angeles. Pewnego dnia postanowiła poddać się zabiegowi powiększania ust. Nie spodziewała się, jakie czekają ją konsekwencje. Kobieta nagrała wideo, w którym pokazała, jak z dnia na dzień zmieniały się jej wargi. Pierwszego dnia były mocno nabrzmiałe.

Cieszę się, że nie jestem teraz w domu rodzinnym, bo ludzie by się ze mnie śmiali.

- powiedziała na początku nagrania. Przyznała, że w pierwszej chwili po zabiegu mówienie nie było łatwe, a usta wydawały jej się bardzo duże. Drugiego dnia okazało się, że wargi tiktokerki pokryły się wieloma siniakami. Szóstego się zestresowała, ponieważ miała wrażenie, że zaczęły tracić dopływ krwi. Niektóre siniaki zmieniły też kolor na żółty.

Pomyślałam: o nie, tracę dopływ krwi do ust, stracę usta.

Osoba wykonująca zabieg poinformowała ją, że takie zmiany są efektem naturalnego gojenia i nie powinna się martwić. Piętnastego dnia usta kobiety były już praktycznie wygojone, dlatego zdecydowała się nałożyć na nie błyszczyk.

Internauci skomentowali przemianę tiktokerki. "Usta mają zachwycający kształt"

Pod nagraniem tiktokerki pojawiło się wiele komentarzy. Obserwatorzy z zaciekawieniem śledzili proces gojenia się ust. Niektórzy przyznali, że są zdziwieni, że pokryły się licznymi siniakami.

Usta mają zachwycający kształt. Ja uzupełniam swoje od 6 lat i jeszcze nigdy nie miałam i nie widziałam tak dużych siniaków.
Wyglądają bardzo dobrze, ale nigdy nie widziałam, by usta pokrywały się takimi sińcami.
To normalne... Ja wyglądam tak za każdym razem, ale usta szybko się goją.
Więcej o: