Włóż cebulę do miski i zanieś do łazienki. Efekt przejdzie twoje oczekiwania

Wiele domowych trików może być dziwne. Swoją nietypowość wynagradzają skutecznością. Jednym ze sposobów tego typu jest postawienie w łazience kilku cebul. Dlaczego ten myk zyskał ogromną popularność? Wszystko dzięki jednej właściwości warzyw.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zadbana i czysta łazienka to atut każdego domu. W wielu toaletach oprócz błyszczących kafelek i lśniących luster możemy znaleźć także... cebulę. Dlaczego warto postawić warzywo w tym miejscu? Jak się okazuje, pomoże ci w rozwiązaniu nieprzyjemnego problemu.

Zobacz wideo Żółte plamy na desce klozetowej? Przepis na pastę, która sobie z tym poradzi

Jakie zadanie ma cebula w łazience? Pomoże uporać się z częstym problemem

Widok cebuli w łazience nie powinien nas dziwić. Dlaczego? Otóż jest to niezawodny sposób na brzydkie zapachy wydobywające się z toalety. Wystarczy, że obierzesz i pokroisz warzywo w plasterki. Następnie włóż je do dowolnego pojemnika i ustaw na jednym z blatów w łazience. Niektórzy decydują się nawet na postawienie naczynia pod prysznicem. Warzywo nie tylko pochłonie nieprzyjemne zapachy, ale także zredukuje wilgoć panującą w pomieszczeniu. Jak jednak wiadomo, cebula ma swój specyficzny aromat. Jeśli nie jesteś jego fanką, ten sposób może nie być dla ciebie.

Trzyma cebulę w łazience. Gdy ją zobaczyła, od razu się zakochała

Popularność tego triku znacznie wzrosłą po udostępnieniu jednego nagrania. Tiktokerka o nicku karalynndunton wstawiła na swój profil filmik, w którym ocenia czystość w łazience chłopaka, z którym poszła na randkę. - Zawsze możesz ocenić faceta po tym, jak czysta jest jego toaleta - podkreślała w materiale. To, co zobaczyła wewnątrz, mocno ją zaskoczyło. Potencjalny przyszły partner zadbał o to, aby łazienka błyszczała czystością. Tiktokerka była zachwycona, jednak największą radość przyniosły jej cebule, które znalazła na ubikacji. - Staram się nie rozpłakać ze szczęścia. Jest tak perfekcyjny - wyznała.

W komentarzach wiele osób nie rozumiało zachwytu nad warzywem ukrytym w łazience. Część z nich podzielało jednak entuzjazm autorki. Sporo użytkowników zasugerowało, że chłopak sam nie wpadł na ten trik. Podejrzewali, że może ukrywać inną dziewczynę, z którą mieszka.

Ten gość jest na bank w związku
Wszystko rozumiem, ale po co trzymać cebulę w łazience
Pewnie jego dziewczyna wszystko po nim sprząta
Więcej o: