Oblicz numerologiczną cyfrę związku. Dowiesz się, czy jesteście dla siebie stworzeni

Nawiązując nowe relacje, chcielibyśmy wiedzieć, czy mają one szansę przetrwać na długo. Okazuje się, że w ocenie związku może ci pomóc numerologia. Oblicz cyfrę waszej relacji i sprawdź, co was charakteryzuje i które aspekty warto pielęgnować.

Nawiązując relacje romantyczne, często zastanawiamy się, czy przetrwają one do końca życia. To bardzo ważne, gdy chcemy zacząć budować z partnerem wspólną przyszłość. Okazuje się, że może ci pomóc numerologia. Dzięki obliczeniu wspólnej cyfry dla związku sprawdzisz, czy do siebie pasujecie i co warto pielęgnować. Pamiętaj, by do zabawy i poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kiedy głosowanie przez internet? "Cyfryzacja tego procesu nie jest na pierwszym miejscu"

Jak obliczyć cyfrę związku? To łatwiejsze niż ci się wydaje

Jeśli chcesz poznać numerologiczną cyfrę waszego związku, weź kartkę i dokonaj szybkich obliczeń. W pierwszej kolejności oblicz liczbę swoją, a później partnera. Jak to zrobić? Wystarczy, że dodasz do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia tak jak na poniższym przykładzie. Pamiętaj, że wynik musi być jednocyfrowy, więc dodawaj je do siebie aż skutku.

25.07.2003 - 2+5+0+7+2+0+0+3=19; 1+9=10; 1+0=1.

Cyfrę partnera należy policzyć w ten sam sposób, a następnie dodać do siebie oba wyniki. Przykładowo, jeśli jego cyfrą jest 8, dodaj swoją 1, a wyjdzie 9. Właśnie to będzie numerologiczna cyfra waszego związku.

Jaka cyfra reprezentuje twój związek? Sprawdź, czy przetrwa trudne chwile

Każda cyfra odzwierciedla różne znaczenia. Sprawdź, co może oznaczać w przypadku twojego związku.

  • 1 - Może czekać was wiele burzliwych przygód. Mimo że macie różne charaktery, wszystko da się pogodzić dzięki ciężkiej pracy i chęciom. Wzajemne wsparcie to klucz do sukcesu.
  • 2 - Jesteście bratnimi duszami i łączy was wyjątkowa więź. Wszystko chcecie robić razem i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie. Należy jednak pamiętać o zachowaniu umiaru i od czasu do czasu robić coś w pojedynkę.
  • 3 - Łączy was wzajemna fascynacja i w waszej relacji nie ma czasu na nudę. Uważajcie, by w związku nie pojawiła się chorobliwa zazdrość, która z czasem może wszystko zepsuć.
  • 4 - Choć wasza więź potrzebuje czasu, by rozkwitnąć, później będzie niesamowicie silna. Związek z czwórką w tle odznacza się cierpliwością i wsparciem w każdej sytuacji.
  • 5 - Lubicie wolność i spędzanie czasu w pojedynkę. Nie oznacza to jednak, że wasza relacja jest krucha. Wręcz przeciwnie. Rozpiera was energia i lubicie próbować razem nowych rzeczy, a życie bez przygód może was nudzić.
  • 6 - Jeśli największe znaczenie ma dla was wspólne rodzinne życie, stworzycie udany związek. Warto zwracać uwagę na szczegóły, nie idealizować wszystkiego i wzajemnie się wspierać, a osiągniecie sukces.
  • 7 - Cielesność może być dla was bardzo ważna, ale to niejedyne, co was łączy. Związek siódemki zazwyczaj oparty jest na szczerości, otwartości i wzajemnym wsparciu. Jeśli podchodzicie do tej relacji poważnie, utrzymacie ją na długo.
  • 8 - Macie silne osobowości i dobrze sprawdzacie się w każdej roli. Nie boicie się podzielić krytyką i zazwyczaj wyciągacie ze wspólnych rozmów trafne wnioski. Jeśli będziecie pielęgnować zażyłość, związek przetrwa.
  • 9 - Los różnie was doświadczył i jesteście wdzięczni za to, że odnaleźliście siebie. Wasza relacja opiera się na bezpieczeństwie i zaufaniu. Wiecie, że w razie potrzeby zawsze będziecie mogli na siebie liczyć.
Więcej o: